Odżywka na szybki porost paznokci

  • 2012-07-22, o 15:17
  • 80
  • 61 942
  • 48
  • 58

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Total Action Sensitive, to bardzo dobra odżywka z eveline, ona przyspiesza wzrost paznokci. W moim przypadku podziałała także na to, że przestały się rozdwajać, zrobiły się też dużo twardsze.

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Eveline 8in1

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Utwardzająca z diamentami eveline, bardzo dobra, skuteczna. Ja ją stosuję jak złamie mi się paznokieć i chcę go szybciej zapuścić.

Mi pomagają tabletki ze skrzypu

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Sprawdź Eveline i ich Extreme Growth. Ogólnie odżywki do paznokci z Eveline są moimi ulubionymi, bo potrafia szybko i skutecznie rozprawic sie z kazdym problemem. A extreme growth zaczelam uzywac jak obgryzałam paznokcie i chcialam je jak najszybciej zapuścic... I pomoglo, bo wystarczylo zaledwie kilka dni, zeby paznockie wygladaly przyzwoicie.

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Oj fajnie byłoby teę odżywkę wypróbwać w sumie ) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Sprawdź Eveline i ich Extreme Growth. Ogólnie odżywki do paznokci z Eveline są moimi ulubionymi, bo potrafia szybko i skutecznie rozprawic sie z kazdym problemem. A extreme growth zaczelam uzywac jak obgryzałam paznokcie i chcialam je jak najszybciej zapuścic... I pomoglo, bo wystarczylo zaledwie kilka dni, zeby paznockie wygladaly przyzwoicie.

2019-03-06 23:30:37 autor candice86

ja też ją mam i jest bardzo dobra 

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Ja polecam serum do paznokci z regenerum 5 ml kosztuje 19,89. Moje paznokcie bardzo szybko się łamały gdy zaczełam stosować te serum po paru dniach widziałam różnice. Były bardziej odrzywione i mocniejsze.

 

 

 

 

r.9

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Dzień dobry, na szybki porost paznokci polecam stosować odżywke Eveline Nail Therapy odżywka  X-Treme Gel Effect. Nadaje pazokciom połysk i szyciej rosną.

 

 

 

 

 

r4

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

nail tech albo peggy sage :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: