Odżywka do włosów

  • 2013-03-24, o 18:30
  • 82
  • 36 299
  • 29
  • 69

Re: Odżywka do włosów

To chyba coś dla mnie, muszę poszukać tej maski.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Odżywka do włosów

Polecam olejowanie włosów i odżywkę z rossa z granatem:) najważniejsze, żeby odżywki nie miały sls, barwników etc.

Re: Odżywka do włosów

Postaraj się kupić odżywkę z kreatyną. Jest to najefektywniejszy czynnik odbudowy naszych włosów.

Re: Odżywka do włosów

Chyba keratyna powinno byc

Re: Odżywka do włosów

olejowanie pomaga, ale tragicznie robi jesli chodzi o ukladanie cienkich i rzadkich wlosow, od razu sa jakby tluste, fu... natomiast ta powyzsza maska jest dobra, uzywam jej raz w tygodniu, na codzien zas olejku arganowego bielendy 3w1 na same koncowki:)

Re: Odżywka do włosów

Olejowanie jakoś nie przypadło mi do gustu, wolę maseczki z dodatkiem olejku i keratyny, o taki olejek zresztą sama wzbogacam swoje kosmetyki. A co polecacie na porost włosów bo u mnie to jest największą bolączką?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywka do włosów

Kreatyna dobrze działa na prorost włosów, dodatkowo je wygładza 

[size="1"][url=https://gnum.pl]tanie domeny[/url] w Gnum.pl[/size]

Re: Odżywka do włosów

Produkty mleczne sprawdzą się przy pielęgnacji włosów. Kwas mlekowy wpłynie na ich porost i dodatkowo je odżywi :) Stosowałyście kiedyś maseczki na bazie jogurtu?

Re: Odżywka do włosów

hej

odżywka jakiej stosuję od lat i jaką poleciła mi kiedyś pani fryzjerka (która brała udział w różnych komisjach fryzjerskich ) i niedroga to Rigenol ,ja posiadam tą większą wersje bo zwyczajnie sie bardziej opłaca 500ml choć jest też 1l i 250 ml .jest to włoska odżywka a właściwie preparat odżywczy bogaty w proteiny białka odbudowujące strukturę włosa .super maska polecam aaa i jej cena za 500ml 40 zł

Re: Odżywka do włosów

Ja z odżywek polecam Isanę i Baleę :) a jeśli chodzi o porost włosa to polecam walczyć tym od środka (kuracja drożdżowe).. a z zewnątrz mogę polecić wcierkę Jantar lub maski z olejkiem rycynowym :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: