Odżywka do włosów

  • 2013-03-24, o 18:30
  • 82
  • 36 297
  • 29
  • 69

Re: Odżywka do włosów

Rozdwojone końcówki trzeba niestety obciąć. Fryzjerzy zazwyczaj po podcięciu polecają stosować jedwab do włosów, żeby je dodatkowo odżywić.

Re: Odżywka do włosów

Zgadzam się, jedynym sposobem na uratowanie rozdwojonych końcówek jest ich obcięcie. Nie tylko wizualnie włosy będą lepiej wyglądać, ale również nie będą dalej się rozdwajać. A co do jedwabiu - radzę uważać! Wiele z nich jest na bazie alkoholu, który bardzo wysuszona włosy. Poza dobrym jedwabiem końcówki można zabezpieczać na wiele sposobów, np. olejkiem czy nawet kremem do rąk

Re: Odżywka do włosów

Ja miałam kiedyś do końcówek krem... do pielęgnacji sutków w czasie karmienia, bo tak go na blogach zachwalano

Re: Odżywka do włosów

Sleek line Hair repair. Najlepsza odżywka koszt 10,50. 250ml. Używam i naprawdę włosy są super!

Re: Odżywka do włosów

Ja do rozdwojonych końcówek przede wszystkim używam szczotek z naturalnym włosiem i odżywkę Kallos Crema al Late i mi zawsze pomaga.

Re: Odżywka do włosów

Ja regularnie chodzę do fryzjera i ścinam 1-2 cm, więc nie mam jako takiego problemu z rozdwajaniem

Re: Odżywka do włosów

najlepszą odżywką według mnie jest odżywka z firmy altera. Tania ale naprawdę odżywia włosy

Re: Odżywka do włosów

A ja polecam Romantic professional firmy Sweden Forte. 10 zeta, duża butelka, odżywka zawiera olejek arganowy. Dla moich włosków jest super

Strona mojej siostry:http://kambo.waw.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywka do włosów

Ja lubię odżywki z olejkiem arganowym do włosów. Kosmetyki z olejkiem są niesamowicie skuteczne ale do najtańszych nie należą. Teraz można trochę zaoszczędzić ponieważ w promocjach w biedronce są do kupienia odżywki i szampony z serii Argan Professional w cenie 9,99 każda. Zakupiłam i działanie świetne - masz wrażenie jakbyś używała kosmetyku ze zdecydowanie wyższej półki : pięknie pachnie, włosy są po zastosowaniu wygładzone i się błyszczą.

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Odżywka do włosów

Do wysuszonych koncowek polecam maske keratynowa z Loreal seria profesionalna - Pro - Keratin Refill

http://powerlook.pl/pol_pl_Loreal-Pro-Keratin-refill-regenerujaca-maska-do-wlosow-z-keratyna-200-ml-13995_1.jpg

Nakladam na wlosy ( nie przy skorze, na to plastikowy woreczek i recznik , trzymam z 20 minut i splukuje. Rewelacja !

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: