Odżywka do rzęs

  • 2012-09-27, o 12:14
  • 27
  • 8 959
  • 17
  • 25

Odżywka do rzęs

Zaglądam tu czasem a teraz się zarejestrowałam bo widzę że nie ma żadnego tematu o rzęsach, albo mi się wydaje. Wiele kobiet decyduje się na sztuczne i wydaje na to sporo pieniędzy. A ja znalazłam bardzo dobrą odżywkę w zasadzie to serum o nazwie m2lashes. To niemiecki kosmetyk do pielęgnacji i wzrostu rzęs. Wydłuża je i zwiększa objętość. Stosuje go już kilka tygodni i różnica jest duża. Widać że jest skuteczny, zresztą tak jak większość niemieckich kosmetyków. Dobrze że można go dostać u nas. A może znacie ten produkt? Albo jakoś inaczej dbacie o rzęsy?

Re: Odżywka do rzęs

ja tam wolę najzwyklejszy w świecie olej rycynowy przynajmniej wiem że nie ma jakiś świństw w składzie:)

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Odżywka do rzęs

Na brwi i rzęsy na noc daję wazelinę kosmetyczną lub olejek do wlosów Wczoraj wyczyściłam opakowanie po starym tyszu. Tusz był fioletowy a opakowanie przezroczyste, więc dało się wyczyścić. Tam strzykawką nalałam trochę olejku i mam gotową odrzywkę ze szczoteczką

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Odżywka do rzęs

Moja koleżanka kupiła sobie ostatnio tusz, na początku twierdziła że jest taki sobie , ale po m-cu używania (żal było jej wyrzucić) ze zdziwieniem stwierdziła, że bardzo jej się poprawiła kondyncja rzęs.
Nie łamią się, nie wypadają i co więcej zgęstniały!

Re: Odżywka do rzęs

fajne sa takie odywżki tylko maja jeden duzy minus po odstawieniu tej odżywki rzęsy powracają do swojego wczesniejeszego stanu wiec ja wiem czy to jest takie fajne .

Re: Odżywka do rzęs

Mnie po takiej odżywce rzesy krzywo urosły. :/

Re: Odżywka do rzęs

używam eveline, warto

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywka do rzęs

ja polecam po prostu olejek rycynowy :)

Re: Odżywka do rzęs

nie uzywam żadnej ale wlaśnie mam zamiar sobie zakupić

Re: Odżywka do rzęs

jesli ktoras na mnie zadziala to kupie jej caly wagon ;)

Re: Odżywka do rzęs

L4ljest dobra
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: