Odżywka do rzęs!

  • 2015-10-14, o 14:12
  • 77
  • 32 813
  • 58
  • 49

Odżywka do rzęs!

Cześć dziewczyczny ! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem dobrej odżywki do rzęs. Chcę odżywić rzęsy i mieć je dłuższe. Dużo czytałam na temat Revitalash, Long4Lashes itp. Nanolash. Niestety wszystkie te zawierają bimatoprost, co może przynieść negatywne skutki, jakieś komplikacje- dlatego wolę nie ryzykować. Pozostałe odżywki są bardzo drogie 100-200zł. Nie chcę tyle przeznaczyć na odżywkę. Stąd moje pytanie. Czy potrafice polecić coś dobrego, w rozsądnej cenie i przynoszącego efekty? Obecnie używam Alterry (tego balsamu do ust) od 2 tygodni. Rzęsy są w lepszej kondycji ale nie są to jakieś mega efekty i raczej nie będą. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź ; ) Ściskam :*

Re: Odżywka do rzęs!

ja tez zastanawiałam się nad long 4 lashes ale również boje się ze względu na bimatoprost , bo boje się ze może on mi zaszkodzić i tylko dlatego wstrzymuję się z zakupem tej odżywki ,bo wiadomo zdrowie oka ważniejsze niż piękne i długie rzesy ale chętnie również chętnie poczytam inne opinie

Re: Odżywka do rzęs!

ja używałam tylko l' biotici i efekt był średni. Można też pobawić się z olejkiem rycynowym - podobna działa cuda i jest bardzo tani 

Re: Odżywka do rzęs!

Warto spróbować z olejkami. Wystarczy umyć szczoteczkę do rzęs ze starego tuszu i nakładać olejek na rzęsy. Isnieje bogata oferta olejków, każdy przynosi mniej więcej podobny efekt np. olej rycynowy - rzęsy są ciemniejsze, dłuższe i mocniejsze. Mój chłopak stosował go nawet na swoją brodę i też zachwalał go sobie :)

Re: Odżywka do rzęs!

Właśnie dziś zakupiłam olejek rycynowy. Będę stosować zarówno Alterrę i olejek. Zobaczymy czy będą efekty. Dam znać :) 

Re: Odżywka do rzęs!

Właśnie dziś zakupiłam olejek rycynowy. Będę stosować zarówno Alterrę i olejek. Zobaczymy czy będą efekty. Dam znać :) 

2015-10-16 12:56:06 autor karlaa

ja stosowałam olejek rycynowy przez kilka miesięcy- zero róznicy. ale może na każdego działa inaczej :)

Re: Odżywka do rzęs!

Właśnie dziś zakupiłam olejek rycynowy. Będę stosować zarówno Alterrę i olejek. Zobaczymy czy będą efekty. Dam znać :) 

2015-10-16 12:56:06 autor karlaa

ja stosowałam olejek rycynowy przez kilka miesięcy- zero róznicy. ale może na każdego działa inaczej :)

2015-10-27 14:05:19 autor niecroza84

 

 

To prawda, na każdego działa co innego. A olejek rycynowy jest tani, wiec wiele nie stracisz, a moze zyskasz piekne rzesy :D

Re: Odżywka do rzęs!

Mi tez nie pomogl olejek rycynowy

Re: Odżywka do rzęs!

Tani i dający całkiem dobre efekty jest olejek rycynowy :)

Re: Odżywka do rzęs!

Pomadka Alterra. Dobry skład. 

Re: Odżywka do rzęs!

Ja używam olejku rycynowego :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: