Odżywka do rzęs!

  • 2015-10-14, o 14:12
  • 77
  • 32 713
  • 58
  • 49

Re: Odżywka do rzęs!

Ja zdecydowałam się na lifting rzęs wraz z laminowaniem i botoksem Natural Lashes :) rzęsy wyglądają świetnie

lashandbrowacademy.pl

Re: Odżywka do rzęs!

long4lashes mój hit :P

Re: Odżywka do rzęs!

polecam olejek rycynowy pomieszany z witaminą E i aloesem. Tylko trzeba uważać żeby nie wpadło do oka. Najlepsza odżywka do rzęs ever! Ogólnie olejek rycynowy bardzo dobrze działa na włosy, nie tylko rzęsy i brwi. Warto pomieszać go czasami z jakimś lżejszym olejkiem i podgrzać, a potem na włosy. Super sprawa.

Re: Odżywka do rzęs!

od dwoch miesiecy uzywam serum do rzes z eveline- dostalam je w prezencie, 8w1 total action. I po takim czasie uzytkowania moge stwierdzic,ze warto. Rzesy na pewno sa dluzsze, mocniejsze, a przede wszystkim geste. Nawet bez tuszowania wygladaja ladnie, nigdy nie mialam tak ladnych rzes ;) przede wszystkim serum nie powodowalo u mnie zadnych podraznien czy uczulen, a to czesto mi sie przytrafialo, gdy stosowalam takie produkty.

Re: Odżywka do rzęs!

A użwałyście którejś z tych? Bo to niby taki top topów, tylko trochę drogie, przyznam... z tych używałam tylko L'biotiki i była bardzo spoko.

Czasem można pobłądzić, kochać nieodpowiednią osobę, płakać nad drobnostkami, ale to jedynie zbliżyło nas do miejsca, w którym jesteśmy. Wszyscy popełniamy błędy, mamy rozterki i żale z przeszłości. Ale każdy z nas ma siłę by ukształtować nowe dni w swą przyszłość. Każda rzecz, która przytrafia nam się w życiu przygotowuje nas do tego, co ma jeszcze nadejść.

Re: Odżywka do rzęs!

Mnie koleżanka polecała olejek rycynowy, albo balsam do ust o naturalnym składzie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywka do rzęs!

to raczej natłuści rzęsy, będą wydawać się ciemniejsze, grubsze, ale nie sądzę, żbey ich stan się jakoś znacząco zmienił. Ja używam serum do rzęs ze swederm, xlash. Dla mnie świetna sprawa, już po kilku tygodniach widać różnicę.

Re: Odżywka do rzęs!

Stosowałam już różne specyfiki i pomogła mi jedynie odżywka z Long4lashes. W przerwach od stosowania używałam olejku rycynowego, który lekko podtrzymywał efekt

Wspólne rzyganie, jak mało co, robi z ludzi wspólnych przyjaciół.Sylvia Plath – Szklany klosz

Re: Odżywka do rzęs!

olejek rycynowy jest mega, pogrubia, rzesty są pikne i błyszczące, co jakiś czas stosuję też kurację long 4 lashes i łykam tabletki Vitapil na włosy i paznokcie 

Re: Odżywka do rzęs!

Ja stosuję balsam do ust z altery, po prostu nakładam go na noc na rzęsy, dobrze się sprawdza.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: