Odżywka do rzęs!

  • 2015-10-14, o 14:12
  • 77
  • 32 782
  • 58
  • 49

Stosowałam FEG, a teraz long4lashes, po obu mam świetne efekty.

Re: Odżywka do rzęs!

po 5 dniach stosowania olejku rycynowego zauważyłam dużą różnicę. Rzęsy wyglądały o wiele ładniej po nałożeniu mascary i były ciemniejsze. Ogólnie ich stan wydał mi się dużo lepszy. Takie WOW to dopiero 5 dzień, co będzie po miesiącu ? :D I właśnie dziś mija miesiąc. Powiem Wam, że od tamtego czasu nie widzę znacznej różnicy...niestety. Mimo to dalej będą go stosować, może drugi miesiąc. Jeśli mnie nie zaskoczy pozytywnie, to wrócę do Alterry :)

Re: Odżywka do rzęs!

Polecam L4L

Polecam Long 4 Lashes. Efekt po codziennym stosowaniu zauważyłam gdzieś po około 6tyg. Kupiłam na promocji w Super Pharm za ok. 50zł

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

L'biotica ma super odżwykę na dzień (ja używam na noc bo tak mi wygodniej) już na 2 miejscu w składzie ma olejek rycynowy, jest tania około 15 zł w aptece. Plusem jest to że ma szczoteczkę i nie spływa jak olejek więc przyjemniej się stosuje. L'biotica ma też odżywkę na noc ale w tubce więc jej nie stosowałam bo to bardziej uciążliwe. Efekty są po jakichś 1-2 miesiącach.

U mnie najlepiej sprawdza się olejek rycynowy. Polecam

Re: Odżywka do rzęs!

L4L boję się , słyszałam, że może mieć negatywne skutki. Oczy jednak są ważne ;)

Re: Odżywka do rzęs!

A ja myslałam ze olejek rycynowy jest nieoceniony a tu prosze ;)

Re: Odżywka do rzęs!

Najlepsza odżywką jest oliwa z oliwek lub olejek rycynowy ;)

Re: Odżywka do rzęs!

Używam odżywki Revitalash. Ta działa 100 % , rzęsy są dużo dłuższe. Pierwsze efekty u mnie były widoczne po ok. miesiącu chyba. Odżywka jest droga , ale warta swojej ceny, Teraz uzywam średnio 2-3 razy w tygodniu. Mam większą pojemnośc  czyli 3,5 ml, starcza mi napewno na rok , choc producent opisuje na pół roku , o ile pamiętam.Mam drugie opakowanie , między pierwszym a drugim zakupem  miałam sporo przerwy, może rok, no bo wiadomo drogo, ale warto.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: