Odżywka do paznokci

  • 2015-10-08, o 10:52
  • 39
  • 9 778
  • 29
  • 31

Odżywka do paznokci

Sukam jakiejś dobrej odżywki do paznokci, najlepiej z golden rose bo słyszałam o nich wiele dobrego, od zawsze używam eveline 8w1 i chce spróbować cegoś nowergo 

Kamila.

Re: Odżywka do paznokci

eveline 8 w 1

Re: Odżywka do paznokci

Jeszcze z JOKO są dobre

Re: Odżywka do paznokci

Te z Eveline są ok

Re: Odżywka do paznokci

Sally Hansen

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywka do paznokci

Eveline 8w1 działa cuda. Sprawdzone już kilka razy. Niby ma właściwości rakotwórcze, ale oby nie, bo jest świetna

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Odżywka do paznokci

Ja używam Diamond Hardener z Golden Rose i jestem nią zachwycona. Kiedyś również bardzo długo używałam Eveline 8 w 1, ale zmieniłam ją na tę z Golden Rose, bo nie posiada ona (w przeciwieństwie do Eveline) toluenu i formaldehydu i jego podobnych. Mi akurat ta z Eveline również służyła, ale plusem odżywek bez tych substancji oprócz braku toksyn jest to, że ładniej pachną (czyt. nie śmierdzą aż tak dramatycznie:)

Jana

Re: Odżywka do paznokci

Odżywka Eveline 8 w 1 ze względu na wspomniane substancje w składzie, działa tak, że albo czyjaś płytka zniesie tę ilość toksyn i broniąc się przed nimi zrobi się gruba, twada i mocna (czyli mamy efekt obiecany przez producenta), albo toksyny okażą się zbyt silne i paznokcie będę w okropnym stanie, a więc nie dla każdego tak inwazyjnie działające odżywki...

Jana

Re: Odżywka do paznokci

Dziewczyny... przecież napisała, że używa Eveline i chce spróbować czegoś innego :) Z Golden Rose mam Black Diamond, ale nie widziałam efektów :/ O innych nic nie wiem :(

Re: Odżywka do paznokci

10 w 1 od bielendy może spróbuj.

o eveline słyszałam złe opinie, a od golden rose nie znam.

Re: Odżywka do paznokci

Eveline 8 w 1
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: