Odżywka Long4Lashes

  • 2015-11-29, o 22:39
  • 36
  • 10 189
  • 23
  • 28

Odżywka Long4Lashes

hej dziewczyny. Czy któraś z Was używała tę odżywkę? Przyznam szczerze, że moja kuracja nią trwała rok i teraz już drugi miesiąc mam przerwę, ale też nie chcę żeby rzęsy zaczęły mi znowy wypadać i żeby stały się krótkie;/ Jak długo wy stosujecie tę odżywkę i co ile i jak długie robicie przerwy?

Re: Odżywka Long4Lashes

slyszalam pochlebne opinie

Re: Odżywka Long4Lashes

mnie skład odstrasza

Re: Odżywka Long4Lashes

mnie również boję się o ten bimatoprost a właściwie jego negatywny wpływ na gałkę oczną

Re: Odżywka Long4Lashes

A stosowałaś? Jaki może mieć negatywny wpływ? mi w sumie po roku nic nie dolega, ale mnie teraz trochę przestraszyłaś ;/

Re: Odżywka Long4Lashes

Stosuję od kilku miesięcy, widać efekt. Polecam zdecydowanie, jednak trochę podrażnia oczy..

Re: Odżywka Long4Lashes

a mnie odstrasza fakt, że po odstawieniu odżywki efekt nie zostaje utrzymany. Wychodzi na to, żeby mieć piękne rzęsy trzeby używać cały czas.

Re: Odżywka Long4Lashes

rowniez mialam ochote ja kupic ale dowiedzialam sie, ze w swoim skladzie ma bimatoprost jest to substancja stosowana przy leczeniu jaskry...wiecie, ze jesli ta odzywka dostanie sie do oka moze narobic wiecej szkody niz pozytku, wole juz miec normalne rzesy nic popsuc sobie zwrok.

Re: Odżywka Long4Lashes

a mnie odstrasza fakt, że po odstawieniu odżywki efekt nie zostaje utrzymany. Wychodzi na to, żeby mieć piękne rzęsy trzeby używać cały czas.

2015-12-03 14:51:49 autor jupi

 

no niestety tak jest i dlatego nie kusi mnie ta odżywka

Re: Odżywka Long4Lashes

Mi nie pasowała

Re: Odżywka Long4Lashes

No właśnie lepiej albo naturalne odżywki sobie robić albo odpuścić, nie ma sensu męczyć się tą chemią

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: