Odzież dla puszystych

  • 2016-01-13, o 14:34
  • 26
  • 7 691
  • 11
  • 20

Odzież dla puszystych

Hej mam pytanie czy moze ktoras z was zna lub wie gdzie mozna kupic ladna odziez dla osob puszystych (nie plus size). Niestety mam taka sytuacje w swojej miescinie, ze takowych sklepow nie ma, a moj tato niestety jest otyly i nie ma ubran dla niego. Jedynym chyba ratunkiem jest internet. Pomozecie? ;/

Re: Odzież dla puszystych

ale nie podałaś skąd jesteś , wydaje mi się ze przez internet w takiej sytuacji będzie najlepiej

Re: Odzież dla puszystych

no dokladnie wspomnialaś kompletnie skąd jesteś bo jak z Warszawy to troche coś tam wiem , przez Internet znam tylko http://bmc-zone.pl/ bo moja przyjaciółka ubiera tam swoich podopiecznych ( przyjaciółka w mniejszej mieścinie ma taką fundacje dla osób właśnie ubogich i otyłych ) . Czasem robi paczki dla Panów i kupuje im na jakies świeta ubrania właśnie tam .

Jeśli chodzi o Warszawę to znam Gabę, tam można coś przebrać, no ale niestety pewnie z Wawy nie jesteś , więc zostaje Ci bmc. Mam nadzieję , że Ci wpadnie coś w oko . Ogólnie przeszukaj pana google i na pewno coś tam znajdziesz . Powodzenia i pozdrawiam

Re: Odzież dla puszystych

W ciemnych kolorach najlepiej

Re: Odzież dla puszystych

Nie znam niestety:(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odzież dla puszystych

Ok nie ma problemu emilkavv :) nie przejmuj sie  - Peruwianka dziekuje za jedna rekomendacje przejrzalam i sa w porzadku te ciuchy dla facetow 

 

Re: Odzież dla puszystych

Albo krawcowa.  

Re: Odzież dla puszystych

nie znam dobrych sklepów

Re: Odzież dla puszystych

nie znam takich sklepow

Re: Odzież dla puszystych

nie znam

Re: Odzież dla puszystych

ja jestem drobna i szukam zawsze najmniejszych rozmiarów

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: