Odświeżamy makijaż:)

  • 2011-07-15, o 17:46
  • 40
  • 12 199
  • 24
  • 39

Odświeżamy makijaż:)

Dziewczyny, czy zdarzyło się Wam, że po całym dniu pracy miałyście spotkanie z facetem/koleżankami a nie starczało Wam czasu aby wykonać nowy makijaż? Cera się już trochę świeci, cienie mimo że się trzymają to lekko się zamazują, itp. Jakie sprawdzone metody mogłybyście polecić na odświeżenie makijażu, takie szybkie SOS?:)

Re: Odświeżamy makijaż:)

Należy opruszyć ponownie twarz sypkim pudrem a pod oczy zaaplikować rozświetlacz
Mi to zawsze wystarcza

Re: Odświeżamy makijaż:)

Ja znalazłam coś jak odświeżamy zmęczoną cerę
http://www.repka.pl/Uroda/Nowosci/Jak-o ... cere-.aspx

Re: Odświeżamy makijaż:)

Ciekawe:) ale, wydaję mi się że dość czasochłonne:) jeśli chcesz to zrobić na szybko..

Re: Odświeżamy makijaż:)

bibułki matujące

Re: Odświeżamy makijaż:)

bibułki matujące

2015-08-10 16:03:33 autor karolina1005

Bibułki to dobry pomysł :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odświeżamy makijaż:)

Bibułki matujące i trochę pudru :)

Re: Odświeżamy makijaż:)

ja używam bibułek matujących 

Re: Odświeżamy makijaż:)

zamiast bibułek można użyć jednej warstwy chusteczki higienicznej

Re: Odświeżamy makijaż:)

Bibułki, jeśli cera się świeci. Jak juz odciśniemy nadmiar sebum to można delikatnie przypudrować twarz. Nigdy nie pudrujemy twarzy, jeśli nie zbierzemy sebum, bo puder się zważy i wyjdzie ciacho :) Jeśli cienie nie wyglądają dobrze, to wystarczy dołożyć odrobinę. Można nałożyć dodatkowo cielistą kredkę na linię wodną, wtedy makijaż będzie wyglądać świeżo. Lubię też dołożyć odrobinę rozświetlacza na szczyty kości policzkowych i koniecznie pomadka.

Re: Odświeżamy makijaż:)

Bibułki, choć chusteczka higieniczna też da radę. Spray fiksujący też się przyda po zakończeniu makijażu. Luub takie mgiełki, które zabierają z twarzy egekt pudrowości. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: