Odnowiona strona Ladymakeup:)

  • 2011-10-20, o 14:35
  • 119
  • 41 536
  • 36
  • 48

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Mam drobną sugestię odnośnie stronki. Już drugi raz zdarzyło mi się, że w ogóle nie zauważyłam nowych artykułów/rozdań. Na pierwszym planie zawsze pojawiają się makijaże (i dobrze), ale czy można jakoś wyraźniej wskazywać każdą nowość zamieszczaną przez Ciebie? Mam na myśli inne filmiki - nie tutoriale. Nie chcę niczego przegapić
Twoja wierna fanka

mademoiselle

Kochana, dzięki za sugestie w sumei to cały czas cos zmieniamy i do konca nien wiemy jak to najlepiej rozwiązać - wiem, że teraz dokąłdnie nie 3idać, bo makijaże są na pierwszym miejscu, a inne nowe niemakijażowe wpisy sa na dole ;/ pracujemy nad tym jakbys miała jakiś pomysł co do wyglądu 1wszejs trony - pisz śmiało

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Fajnie, że ciągle pracujecie nad ulepszaniem stronki, która i tak jest już super! Pamiętam pierwsze filmiki (śledzę prawie od samego początku!) i zmiany pod każdym względem są ogromne i na wielki plus! Widać doświadczenie i profesjonalizm
A co do pomysłów... Może dałoby się ułożyć nowości w pionie a nie w poziomie (nie wiem czy wiesz o co mi chodzi, ale żeby po prostu była węższa pionowa kolumna poszczególnych grup - Makijaże, Wywiady, Konkursy itp., a przez to obok figurowałyby inne). Wtedy od razu każdy zauważyłby że pojawiło się coś nowego.
A jeśli nie to, to może na pasku gdzie są: Makijaż, Porady, Recenzje itp. przez jakiś czas mogłoby się pojawić słówko "new" albo jakieś inne przy konkretnej grupie, żeby zasygnalizować nowy filmik albo artykuł.
Opcji jest na pewno wiele. Może dziewczyny trochę podpowiedzą?

Mademoiselle

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Mam czasem problem z dodawaniem komentarzy Niektóre tematy są tak jakby zablokowane i choć widzę że inne dziewczyny piszą pod wątkiem, to u mnie dzieje się coś takiego, że po kliknięciu "wyślij", zostaję automatycznie wylogowana i choć ponownie się zaloguję, problem się powtarza Nie wiem czym to jest spowodowane i dziwne że dzieje się to przy niektórych wątkach, a przy innych wszystko działa... Ciekawe czy ten uda się wysłać

Mademoiselle

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Moze przesadzilam z tym "za kazdym razem", bo akurat chwilowo dziala, ale i tak musialam sie wczesniej ponownie zalogowac, gdy np. przechodzilam ze strony glownej na forum albo odwrotnie.

ktoś potrzebuje podnośniki koszowe wynajem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

fajnie to wszystko tu wyglada i jest przejrzyste

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

fajie ze jest idnowiona bo ja tej starej nie widziałam jestem tu od niedawna ale ta stronka bardzo mi sie podoba

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Pamiętam jak wygądało to kilka lat temu i zmiana na ogromny plus :)

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

a jak bylo kiedyś ? duzo inaczej niż teraz ?

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

TEż jestem ciekawa co tak naprawdę się zmieniło. 

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

tez jestem ciekawa jak to wcześniej wygladało

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: