Odnowiona strona Ladymakeup:)

  • 2011-10-20, o 14:35
  • 119
  • 41 544
  • 36
  • 48

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Dziewczyny baaarrdddzzo cieszymy się, że Wam się podoba my czyli ja i mój informatyyk prywatny jesli macie jakies pomysły na udoskonalenie strony - piszcie śmiało

ladymakeup

Droga Moniko na forum brakuje jeszcze miejsca podziału na CIAŁO (mamy cera,makijaże,kosmetyki itd),wpadłam na to dziś jak zaczynałam nowy wątek o depilacji nie wiedziałam kompletnie gdzie go umieścić poza tym możemy tam pisać o pielęgnacji ciała itp:)
Podaje tylko pomysł na ulepszenie strefy forum


Super pomysł
dziewczyny - jak coś Wam się jeszcze nasunie - piszcie śmiało

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Miałam kiedyś swoje forum, prowadziłam je przez 4 lata i tam miałam następujące działy jeszcze:

Moda (wszystko o ciuchach)
Kuchnia (wszystko o pichceniu itp. czyli to co chyba większość kobitek lubi )
Sprawy techniczne forum (jak sama nazwa wskazuje, dział w którym znajdują się wszystkie wątki dotyczące działania forum)
Kosz (wszystkie wątki, które są bez sensu, nie wnoszą nic na forum, a jedynie zaśmiecają główne działy, ale szkoda ich usuwać)
Regulamin forum (nie znalazłam takowego, jeśli nie ma, to by się przydał)
Dział informacyjny (wszelkie informacje dotyczace forum, strony itp)
Sport, sylwetka, diety (typowa babska tematyka, nie samym makijażem kobieta żyje )

Oczywiscie to tylko propozycje. Miałam tych działów jeszcze więcej, ale tu raczej by nie pasowały, bo tematyka mojego forum była inna

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

dodałabym jeszcze: życie uczuciowe:P hahahaha, mój facet siedziałby i czytał czy go obmawiam:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Oprócz tego proponuję wiecej moderatorów, którzy będą dbać o porządek na forum, usuwać lub zamykać niepotrzebne tematy, przenosić te, które nie są w odpowiednich działach, dawać ostrzeżenia osobom, które nie przestrzegają regulaminu itepe itede Powinny być to osoby, które na forum są codziennie, żeby na bieżąco "sprzątali" Wiadomo, im więcej takich osób, tym lepiej, bo np. jak jednego moderatora nie ma, to jest drugi i trzeci i tak dalej (zależy ilu by ich było)

Aha, dodałabym jeszcze dział ogólny, w którym znalazłyby się tematy nie pasujące do pozostałych działów. Ot, żeby był porządek
Co do regulaminu, to mogę go nawet napisać, bo mam regulamin z mojego starego forum, wystarczy go nieco pozmieniać i gotowe

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Ja bym dodała wyszukiwarkę bo często powtarzają się tematy i jest kilka podobych/takich samych tematów, a tak byłby jeden temat i łatwiejszy do znalezienia. Fakt regulamin też by się przydał.
Jest taki dział ogólny i nazywa się plotki:) tam jest wszystko:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Jest taki dział ogólny i nazywa się plotki:) tam jest wszystko:)

Jego nazwa jest myląca. Zmieniłabym na "ogólny" albo offtopic

A wyszukiwarka jest. Tyle że nie na stronie głównej forum, a w każdym dziale na samej górze

O i przydałby się też shoutbox. Jak ktoś nie wie, co to jest, to taki czat na dole forum, gdzie można sobie pospamować o byle czym

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Dzięki dziewczyny za te wszystkie informacje jak zresztą same widzicie, jeszcze mnóstwo pracy, cały6 czas przerabiamy - bo i na stronie sa jeszcze spore braki, forum będzie przerobione i jeszcze sklep. Regulamin jest okrojony, ale jeśli Caenthe msz jakiś gotowy, to proszę prześlij mi na maila ten czat to fajny pomysł - podsunę informatykowi moderatorzy też będą

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Ok, nie ma sprawy. Zaraz przerobię mój stary reglamin, tak żeby pasował do tematyki tego forum, bo ja miałam o odchudzaniu P. Ale uprzedzam, że regulamin jest dość długi i szczegółowy, także jak bedziesz chciała, to sobie go jeszcze przerobisz po swojemu

Btw, o ile wiem, to stronami www zajmuje się programista, a nie informatyk Informatyk raczej komputerami ogólnie. Ale to taka mała nic nie znacząca uwaga, bo ja sama się zajmuję programowaniem stron i grafiką (hobbystycznie) No chyba, ze ten pan też jest informatykiem, to zwracam honor

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Ok, nie ma sprawy. Zaraz przerobię mój stary reglamin, tak żeby pasował do tematyki tego forum, bo ja miałam o odchudzaniu P. Ale uprzedzam, że regulamin jest dość długi i szczegółowy, także jak bedziesz chciała, to sobie go jeszcze przerobisz po swojemu

Btw, o ile wiem, to stronami www zajmuje się programista, a nie informatyk Informatyk raczej komputerami ogólnie. Ale to taka mała nic nie znacząca uwaga, bo ja sama się zajmuję programowaniem stron i grafiką (hobbystycznie) No chyba, ze ten pan też jest informatykiem, to zwracam honor

Caenthe

Informatyk to jak lekarz bez podawania specjalizacji każdy programista jest zatem informatykiem dzięki z góry za regulamin, na pewno coś z niego skorzystam ps. dlaczego zrezygnowałaś z forum?

Re: Odnowiona strona Ladymakeup:)

Informatyk to jak lekarz bez podawania specjalizacji każdy programista jest zatem informatykiem

Spoko

ps. dlaczego zrezygnowałaś z forum?

To nie ja zrezygnowałam, tylko użytkowniczki. Za długo razem siedziałyśmy we własnym gronie, nikt nowy nie przychodził. Zaczęły się kłotnie, obrażanie na siebie itp, no i nagle dziewczyny przestały wchodzić, bo sie jedna na drugą poobrażała o byle pierdoły. Forum nadal jest, ale stoi puste, usunęłam wszystkie tematy. Chciałam je rozkręcić na nowo, ale niestety nikt na nie nie wchodzi

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: