Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

  • 2011-11-01, o 14:07
  • 346
  • 110 870
  • 40
  • 90

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Ja już 2 tyg na diecie własnej xD chociaż nie wiem czy można nazwać to dietą:D
przez ten okres narazie 5kg za mną:D
A jem na śniadanie:
wase sport z sałatą,chudym serem,pomidorem,rzodkiewką i ogórkiem do tego jem jogurt naturalny

A na obiad:
Powiększony zestaw z McDonalda xD - to jest moja zguba , ile razy "rzucałam" fast fooda a i tak za każdym razem do niego wracam
ważyłam 58 kg teraz jest już 53:D
Tyle kalorii w Macu jest a ja chudnę

czaswrocicnaziemie

czaswrocicnaziemie 58 kg to super waga..to ile Ty masz wzrostu,ze chcesz do 50 zleciec..

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

No właśnie ona nie ma predyspozycji, do tego dba o skórę, to się razem po prostu (nie umiem znaleźć słowa) kumuluje (?), dlatego nie ma żadnych tego typu problemów Jak ktoś ma predyspozycje, to kremy, czy ruch niekoniecznie w 100% pomogą, ale na pewno zmniejszą powstawanie problemów ze skórą o ileś tam procent, a to już sporo, choćby te 20-40% to już dużo.
Nie mówię, że wszyscy mają latać po dietetykach. Jak ktoś nie ma kasy, to nie musi Ale bez dietetyka lepiej wolniej się odchudzać po prostu. Jak ktoś chce 5kg stracić w ciągu tygodnia, czy dwóch to jednak lepiej najpierw zasięgnąć porady dietetyka niżeli narobić sobie problemów (oczywiście nie trzeba, nikogo nie przymuszam). Elastyczność skóry można zbadać u kosmetyczki o ile mi wiadomo. Mi kosmetyczka zbadała to za darmo. Oczywiście zbadała skórę twarzy, ale na pewno tym urządzeniem można też zbadać skórę na nogach, rękach, brzuchu itp. Mi wyszło że na twarzy mam skórę mało naprężoną (czyli pewnie szybko mi się zmarszczki porobią, ale mniejsza z tym) i podejrzewam, że w pozostałych miejscach też jest niewiele lepiej.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

zbadala Ci skore,ze masz za malo naprężoną ..a doradzila ,powiedziala Tobie co masz zrobic,zeby ja uelastycznic???no nie wiem,jakies zabiegi,masaze,kremy ????

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Coś tam doradzała, tyle że ja akurat na zabiegi nie mam kasy, więc jednym uchem wpuściłam drugim wypuściłam, bo mnie na ten moment to nie interesuje, nie stać mnie Poza tym ja mam bardzo wrażliwą cerę (na twarzy i na rękach) i eksperymentów z kremami czy zabiegami się boję, już nieraz mi sie zdarzały różnego typu podrażnienia po kremach nawet tych od dermatologa... Jak będę miała kasę, to się wybiorę na kolejne tego typu badanie i wtedy posłucham rad kosmetyczki, co z tym zrobić

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

odbiegne troszke od tematu..te prace,to rozumiem,ze Ty malowalas..sa po prostu superrrr...a ten kotek jest mega boski..masz ogromny talent..zazdroszcze troszke...a myslalas ,zeby za kase malowac...przeciez na Twoim talencie ,mozesz sobie dorobic..moj kolega ,ma tez takie zdolnosci i powiem Tobie,ze oglosil sie w internecie,dostaje zlecenia na wszytsko,roznego rodzaje portrety...on maluje a kasa mu wplywa na konto..szkoda ,bo moglabys sobie dorobic.. a prace na prawdę piekne..

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Hehe, dzięki
Jednak muszę się sporo nauczyć, bo nie maluje jakoś super. Jest masa osób lepszych ode mnie, które znajdują mi całe mnóstwo błędów w moich pracach. A ja jako osoba bardzo leniwa do malowania zbieram się miesiącami xD Więc jakoś póki co niczego nowego się nie uczę, nie podnoszę umiejętności. Z tym dorabianiem na malowaniu to jest tak, że jak się już sporo zarabia i chce się rozreklamować porządnie, to trzeba założyć firmę. Na czarno nie ma co, bo prędzej czy później ktoś się doczepi. A ja sie troche boje ryzykować, bo jak juz sie zakłada firmę to wiadomo, dochodzą opłaty. Nie wiem po prostu czy dałabym radę. Poza tym rynek artystów jest dość hmm... dziwny. Trzeba mieć siłę przebicia, a ja jej zdecydowanie nie mam... I nie wierzę w swoje możliwości, dlatego jeszcze tego nie wykorzystałam

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Jeśli chcecie mieć rozstępy i wiszącą skórę, to się odchudzajcie 5kg w dwa tygodnie Optymalne tempo by uniknąć problemów ze skórą, to 1kg na tydzień, czyli 4kg na miesiąc + ćwiczenia i kremy ujędrniające, które pomogą uelastycznić skórę.

Caenthe

Oj, wszystko jednak zalezy od rodzaju skory, tez potrafilam schudnac okolo 10 kg w miesiec i nie wiem co to rozstepy, a jak pisalam wczesniej odchudzalam sie wiele razy, mam ubite cialo, nawet mnie nie mozna w tylek uszczypnac .

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Widocznie nie masz predyspozycji do rozstępów ;> Ciesz się z tego Ja mogę tylko zazdrościć, bo mi się rozstępy zrobiły już w wieku kilkunastu lat, cellulit z resztą też. Znam dziewczynę, która przy wadze 45 kilo ma rozstępy i cellulit, a nie ma skłonności do tycia, wręcz odwrotnie, je dużo, żeby nie schudnąć. Zwykle jej waga waha się o +/- 3kg, czyli nie tak dużo, a jednak jej skóra jest w złym stanie... Już ma predyspozycje i tego nie przeskoczy, niestety.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Ja już 2 tyg na diecie własnej xD chociaż nie wiem czy można nazwać to dietą:D
przez ten okres narazie 5kg za mną:D
A jem na śniadanie:
wase sport z sałatą,chudym serem,pomidorem,rzodkiewką i ogórkiem do tego jem jogurt naturalny

A na obiad:
Powiększony zestaw z McDonalda xD - to jest moja zguba , ile razy "rzucałam" fast fooda a i tak za każdym razem do niego wracam
ważyłam 58 kg teraz jest już 53:D
Tyle kalorii w Macu jest a ja chudnę

czaswrocicnaziemie

czaswrocicnaziemie 58 kg to super waga..to ile Ty masz wzrostu,ze chcesz do 50 zleciec..

1,60 m ,nie jest najgorsza ale zawsze mogłaby być lepsza.A odnośnie rozstępów to nie mam predyspozycji,nie uważam też żeby to było szybkie odchudzanie. Ostatnio zaczęłam ćwiczyć i biegać,widać różnicę w jędrności skóry,kremów jakiś specjalnych nie używam,oliwka myślę najlepsza jak dla mnie.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Ja też sie musze zabrać za siebie, bo totalnie sie zaniedbuję. Niby tyle wiem o odchudzaniu itp. a sama co robie xD Żre i siedze ;/ Ech. Nie ma to jak lenistwo.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: