Od czego zacząć ? Początek przygody z makijażem :)

  • 2015-04-14, o 09:34
  • 52
  • 20 034
  • 35
  • 45

Re: Od czego zacząć ? Początek przygody z makijażem :)

Pamiętam, że jak zaczynałam z makijażem to strasznie się denerwowałam, gdy mi coś nie wychodziło. Nie chciałam wierzyć, że z czasem nabiorę wprawy. Jednak miesiąc po miesiącu, rok po roku było coraz lepiej. Wiadomo, że nadal nie jestem jeszcze w 100% zadowolona, ale to pozwala mi cały czas doskonalić swoje umiejętności. Ważne, żeby się nie zniechęcać na samym początku ;)

lekki podklad o żółtych tonach, nude kolorki na powiekach, delikatna kreska, wytuszowane rzęsy i podkreślone cieniem brwi (z reguły blondynki mają jasne) do tego róż w łososiowym odcieniu ;)

Re: Od czego zacząć ? Początek przygody z makijażem :)

od dobrych kosmetyków

Re: Od czego zacząć ? Początek przygody z makijażem :)

od próbowanie, zacznij uczyć się swojej twarzy

Re: Od czego zacząć ? Początek przygody z makijażem :)

dobre pędzle i kosmetyki to połowa sukcesu

Re: Od czego zacząć ? Początek przygody z makijażem :)

Ogladaj duzo tutoriali :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Od czego zacząć ? Początek przygody z makijażem :)

dobre pędzle i kosmetyki to połowa sukcesu

2015-10-07 23:29:04 autor MałgosiaGosia

 

mam takie samo zdanie, przy czym dobre nie zawsze oznacza drogie

Re: Od czego zacząć ? Początek przygody z makijażem :)

Ja odradzam cieżkie podkłady na rzecz kremó bb i cc. Nie ma sensu zakrywać pięknej młodej skóry. Zasada mniej znaczy więcej pasuje tutaj jak ulał. Lepiej postawić na jakość niż ilosć. CZyli lepiej kupić 3 kosmetyki dobrej jakości niż 10 tanich, które często okazują się być bublami. 

na pewno cienie do brwi, cienie nude i eyeliner no i podkład korektor i pędzle

Re: Od czego zacząć ? Początek przygody z makijażem :)

Ja odradzam cieżkie podkłady na rzecz kremó bb i cc. Nie ma sensu zakrywać pięknej młodej skóry. Zasada mniej znaczy więcej pasuje tutaj jak ulał. Lepiej postawić na jakość niż ilosć. CZyli lepiej kupić 3 kosmetyki dobrej jakości niż 10 tanich, które często okazują się być bublami. 

2015-10-10 12:36:03 autor perla

Zgadzam sie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: