Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

  • 2012-05-21, o 23:13
  • 45
  • 22 309
  • 23
  • 39

Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

Dziewczyny znacie jakies domowe sposoby na oczyszczanie krwi? naczyn krwionosnych? jednym ze znanych mi sposobow- to picie bratka ,ale moze znacie jeszcze jakies inne sposoby na oczyszczenie krwi,naczyn krwionosnych ?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

Aiszko,ssanie oleju to m:in:oczyszcza krew,organizm z toksyn..krew oczyszcza->> pokrzywa ..z bardzo silnych ziół-jaskółcze zioło..ale uwaga nieumiejetne picie tego zioła skutkuje powaznymi Zatruciami..dlatego trzeba wiedziec jak je zrobic i ile pic,zeby sie nie zatruc...ja pilam 3 m-ce (pije sie do 6 m-cy)i sie dobrze czulam ,nic mnie nie bylo,,ale trzeba byc konsekwentnym, bo smak jest strasznyyyyy,,typowe albo i "nie-typowe " gorzkie zioło..nic innego z ziół nie piłam na oczyszczanie..soki owocowe,soki warzywne,to wszytsko pwoduje,.ze rozpuszczaja sie złogi,zaległe na sciankach jelit,ktore kumulują sie latami...w necie tez duzo informacji powinnas znalesc.::)

Re: Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

Jednym ze sposobów jest picie aloesu a właściwie soku z tej rosliny:)
Kupuje się go w dużej butli za ok 30 zł

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

Jednym ze sposobów jest picie aloesu a właściwie soku z tej rosliny:)
Kupuje się go w dużej butli za ok 30 zł

Paola

chyba zakupię 30 zł za dużą butlę to bardzo tanio

Re: Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

pierwsze słysze o soku z aloesu do pisia krem z 25 % składem z aloesu posiadam super

Re: Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

nigdy o tym nie słyszałam ale warto wiedzieć

Re: Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

Czosnek oczyszcza żyły ze złogów, zapobiegaj.ąc atorom i innym takim historiom. Aloes też jest super. Piłam kiedyś z cząsteczkami aloesu sok. Pyszny. Buraki dobre na krew i wątrobę. 

Re: Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

Czosnek? A on tylko przeciwgrzybicznie nie działa? :)

Re: Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

CZosnek ma bardzo szerokie spectrum działania. Czytałam, że nawet spala tłuszcz. Np stosuje się go po antybiotykoterapii, bo odbudfowuje florę bakteryjną.  

Re: Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

nigdy bym na to nie wpadła

Re: Oczyszczanie krwi -domowymi sposobami-Wazne dla zdrowia

Napary z pokrzywy oczyszczają krew to samo soki, jednak trzeba je rozcieńczać, bo może wypalić śluzówkę
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: