OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

  • 2015-12-20, o 16:11
  • 51
  • 17 636
  • 42
  • 45

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Na mnie nie działa

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Ja stosuję codziennie od miesiąca i muszę przyznać że rzesy są ciemniejsze, jest ich więcej, są dłuższe i ogólnie wyraźniej je widać. Tylko zastanawiam się czy nie powinnam zrobić jakiejś przerwy w stosowaniu by rzęsy się za bardzo nie przyzwyczaiły. Jak myślicie ?

wcześniej stosowałam - efekt był zadowalający, ale podrażniał mi oczy, więc zrezygnowałam z dalszego stosowania

Próbowałam kiedyś stosować ten olejek, ale średnio się sprawdzał. Zainwestowałam w odżywkę Revitalash i jest bezbłędna :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Na mnie też nie działa, dlatego zdecydowałam się na lifting rzęs natural lashes :) rzęsy wyglądają pięknie

lashandbrowacademy.pl

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

nie korzytalam

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Nie polecam

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Ja używam olejku rycynowego i zauważyłam różnicę, rzęsy są zdecydowanie bardziej geste i grubsze, ale są też minusy - trzeba stosować go bardzo regularnie i dość długo, a poza tym gdy wstaje rano mam wrażenie, ze cała moja twarz jest tłusta, także jak kto woli.

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Próbowałam olejku rycynowego, ale strasznie podrażniał mi oczy, koleżanka poleciła mi serum do rzęs z bimatoprostem eveline, muszę przyznać, że działa, zauważyłam sporą poprawę po dwóch tygodniach stosowania.

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Stosuje do brwi, bo strasznie podrażnieniał mi oczy. W tej roli jest ok, odżywia włoski.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: