OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

  • 2015-12-18, o 23:39
  • 40
  • 16 938
  • 30
  • 35

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Uzywalam ale krotko- nie mam cierpliwosci do tego. No i  oczy mialam zalepione rano

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Ja też stosuje olejek rycynowy na rzęsy, brwi( ponieważ mam bardzo słabe włoski), czasem wcieram w skórę głowy by pobudzić cebulki i wcieram w paznokcie jest niezastąpiony w mojej pielęgnacji:-) najbardziej lubię firmy OL'VITA

Używałam, fajny efekt

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Dziewczyny a ten olejek to kupujecie w Aptece, taki zwykły, czy jakiś specjalny, np. kosmetyczny czy coś? też chciałabym wzmocnić sobie trochę rzęsy i odżywić

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Ja kupuje w aptece, 100 % czysty olejek , wcieram w skórki o paznokcie, nie widzę jeszcze efektów ale co prawda stosuję od niedawna :)

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

stosuje bardzo długo i polecam

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

stosuje bardzo długo i polecam

2016-06-14 14:05:55 autor mamamama

 

A czym nakładasz olejek na rzęsy? Patyczkiem czy może szczoteczką od tuszu? Boję się żebyn sobie na zakropiła przypadkiem do ucha, albo żeby mi się oko nie posklejało...

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Najlepiej nakładać szczoteczką po tuszu :) 

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Prawda! tez to robię szczoteczką po tuszu. Trezba tylko uważać, by nie dotkąć oka w środku.... Tak, zdarzyło mi się ;) 

Re: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY

Ja także stosowałam polejek arganowy na rzęsy i przyznam,że w praktyce zdał egzamin,poprawił ich kondycję oraz mam wrażenie że są dłuzsze,więc warto bo taka odżywka nie ksoztuje zbyt wiele.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: