ODWYK

  • 2012-10-21, o 22:52
  • 42
  • 17 518
  • 25
  • 35

ODWYK

Hej paznokciomaniaczki!
Może też tak macie, może nie, ale jak widzę ciekawy kolor lakieru to od razu myślę, wow! takiego jeszcze nie mam! i ląduje na liście zakupów. Już dawno wiedziałam, że ma problem z nadmierną ilością butelek lakierów do paznokci ale póki tego nie zobaczyłam nie chciałam uwierzyć!

Wczoraj byłam na targach Uroda i Estetyka w Łodzi i korzystając ze zniżek wreszcie udało mi się nabyć po okazyjnej cenie stojak na moje zdobycze, o którym marzyłam od paru dobrych lat. Zadowolona, że wreszcie lakierki nie będą turlały się po kartonowym pudle zaczełam je tam wkładać. No i tu jest problem...

Robiąc to zorientowałam się, że moje lakiery się nie mieszczą! Szczena mi opadła, wiedziałam, że mam ich dużo, ale że aż tak? Z ciężkim sercem musiałam zadecydować o ustaleniu priorytetów i pożegnaniu się z niektórymi Było to trudne zadanie, bo każdy lakier kupowałam z jakiegoś powodu, i żaden z kolorów się nie dublował itp, ale musiałam spojrzeć na to realnie i wybrac tylko te, które noszę najczęściej, a reszty w jakiś sposób się pozbyć.

I stąd pytanie do Was Czy byłybyście zainteresowane przygarnięciem moich biednych kolekcjonerskich cacuszek? szkoda mi je wyrzucać, wydałam tyle kasy Może wystawiłabym je na allegro, czy tutaj na forum, tylko nie wiem, czy w ogole byłby koś chętny?
Wartość lakierów oceniam na około 100zł, oddam na aukcjii od 50 do licytacji jeżeli w ogole byłby odzew;)
są to lakiery różnych firm w tym wibo, sensique, również revlon z serii metalicznej, odżywki, olejki, ozdoby do paznokci... Lakierów jest około 20, kilka zużytych ale większość prawie pełnych, niektóre pełne. Proszę o odezwijcie się co Wy na to

Całuje i czekam :**

Re: ODWYK

rozumiem, że osoba zainteresowana bierze całość, nie ma możliwości wyboru, np kilku sztuk?:>

Re: ODWYK

wstawię zdjęcia w wolnej chwili, jakos sie dogadamy, ale nie ukrywam, że wolałabym wysłać jedną paczkę niż 20

Re: ODWYK

oczywista sprawa.

Re: ODWYK

Kochane, wstawiam fotkę lakierów. Cena wywoławcza 50zł(przy 22 sztukach wychodzi zatem około 1,60zł za przedmiot!!!).

UWAGA!
SHOCK!!! Dla osoby, która wygra aukcję, dołączam wszystkie proponowane przeze mnie wymiankowe produkty(warte trudno policzyć ile, napewno sporo ponad 100zł, link do postu z oferowanymi kosmetykami: wymianki-t230-130.html)!!!!! + próbkę szamponu LUSH godiva

pod fotką dokładny opis, osoby zainteresowane przygarnięciem kolekcji proszone są o podanie swojej ceny licytacyjnej w komentarzu pod postem dostępnym w tym wątku

Re: ODWYK

hehehe dużo tego ;p ale sądzę, że jakbym zebrała wszystkie moje to byłoby podobnie ;p masakra ile można nazbierać ;p

Re: ODWYK

Kochana to są jedynie te które niestety mi się nie mieszczą już na stojaku ... stąd właśnie nazwa wątku

Re: ODWYK

Niestety wiekszosc mi sie dubluje:( jak nie w 100 procentach to przynajmniej kolorem...w mojej laierowej kolekcji ponad 100 lakierow ciezko znalezc luke:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ODWYK

u mnie to samo

Re: ODWYK

13,9 i 3 jestem nimi zainteresowana kolory mi sie podobaja

Re: ODWYK

Kochane, wystawiłam zestaw na allegro, możecie go wylicytować już za 30zł do tego jeśli wspomnicie, że jesteście od LadyMakeup dołączę do tego wszystkie kosmetyki z wymianki bez zmiany kosztu wysyłki )

macie tutaj adres http://allegro.pl/show_item.php?item=2782337661 i zapraszam do zakupu!!!!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: