OCM - świetna metoda oczyszczania twarzy

  • 2012-03-03, o 21:18
  • 77
  • 31 907
  • 33
  • 46

Re: OCM - świetna metoda oczyszczania twarzy

Nie probowalam 

nmie slyszlama o tym

Re: OCM - świetna metoda oczyszczania twarzy

i nie słyszałam o tym

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Jak dla mnke za dużo czasu zajmuje

Re: OCM - świetna metoda oczyszczania twarzy

pierwsze slysze

Re: OCM - świetna metoda oczyszczania twarzy

pierwsze slysze

Re: OCM - świetna metoda oczyszczania twarzy

Nie słyszałam o tym 

Re: OCM - świetna metoda oczyszczania twarzy

 

to ja opowiem o moich doświadczeniach. Ja z olejami spotkałam się kilka lat temu, jak nie miałam czym zmyć makijażu. Z początku korzystałam z olejków dla dzieci ale po kilku miesiącach mnie zapchały, a więc olejowanie odłożyłam i zaczęłam stosować drogeryjne płyny i żele do mycia twarzy. Do tej metody wróciłam jakiś rok temu. Znowu zaczęłam stosować olejki dla dzieci i znowu najpierw było łał, a potem problemy. W końcu zaczęłam czytać i dowiedziałam się, że w takich produktach są stosowana zapychacze porów(które od razu nie zapchają jak inne kosmetyki ale w skórze się gromadzą i po jakimś czasie się ujawniają), dziwie się, że taki skład jest dopuszczany dla niemowląt. W chwili obecnej stosuje od jakiegoś pół roku olej lniany kupiony w markecie. Co do oleju rycynowego... Próbowałam różnie go dawkować i w moim przypadku się nie sprawdził. Nie ważne ile go dam wysusza mi policzki (mam cere mieszaną tłustą w strefie T), a więc ja go nie stosuje. Na chwile obecną myję tylko olejem lnianym wieczorem twarz i zmywam go ściereczką z mikrofibry.Co do efektów.Może stosuje tą metodę zbyt krótko, albo wina to brak oleju rycynowego? Nie wiem ale u siebie nie zauważyłam aby poprawa skóry była jakakolwiek. Skórę mam ładnie oczyszczoną i nic poza tym. Jak miałam problemy z świeceniem tak mam.To się rozpisałam, ale tak dawno mnie nie było, że musiałam się wygadać

 

agniesia1234

 

z tego co czytałam rycynowy ma ogromne znaczenie, bo to on wlasnie najbardziej oczyszcza, oczywiscie o ile twarzy olejkiem sie poprostu nie myje a zachowyje te wszystkie zasady odpowiedniej temperatury dla otwarcia i zamykania porów; bo wiele osób mysli ze to po prostu umyc buzię olejkiem...

mimo wszystko z rycynowym ostrożnie- mocno przesusza w nadmiarze

2013-11-02 16:40:25 autor picjafly

 

Popieram koleżanke ;]

Re: OCM - świetna metoda oczyszczania twarzy

ja tez nie

Re: OCM - świetna metoda oczyszczania twarzy

Nie robiłam jej
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: