Nowy trend - splashlights

  • 2013-11-13, o 00:12
  • 65
  • 24 637
  • 32
  • 44

Re: Nowy trend - splashlights

Mi się podoba, ale w takiej wersji z naturalnymi ciepłymi barwami. Właśnie 3 zdjęcie w pierwszym poście jest ekstra. Kojarzy mi się z taką zwierzęcością wrrrr lisica.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Nowy trend - splashlights

Ale Ty masz na mysli ombre , ja tylko dla przykladu podalam ta fotke z wlosami w dwoch kolorach. ogladalam filmik z sesji Splashlight Level X Team i stylisci wypowiedzieli sie, ze ombre jest juz passe . Ale oczywiscie kazdy sobie robi na glowie co chce niekoniecznie musi kierowac sie tym co modne

megi1828

aaa,przemyślałam i nawet jakby ombre nadal było modne to raczej bym się nie zdecydowała, taki "szał" na włosach krótko jest modny.. i jednak z chęcią pooglądam te wzory na innych włosach niż swoje..

Re: Nowy trend - splashlights

Ciekawa jestem czy spotkam kogoś na ulicy z takimi włosami
Jestem ciekawa jak to wygląda na żywo

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Nowy trend - splashlights

Tez jestem ciekawa czy beda popularne i kiedy zaczne widywac na ulicy

Re: Nowy trend - splashlights

Okropieństwo. Nie wiem, kto wymyśla te TRENDY... Obrzydliwy, pretensjonalny "LOOK" .

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: Nowy trend - splashlights

Aura Friedman

Na pomysł tego sposobu farbowania wpadła w Nowym Jorku Aura Friedman, która ściśle współpracuje z modelkami i przygotowuje je na wybieg. Ponadto właśnie z jej usług korzystają m.in. Jennifer Lawrence, Sophie Dahl i Lady Gaga.


Tutaj wiecej na ten temat:

http://kobieta.onet.pl/uroda/wlosy/spla ... osow/f0zyf

Re: Nowy trend - splashlights

No tak, największym gwiazdom wszystko przystoi, nawet największy kicz .

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: Nowy trend - splashlights

A ja gdybym miala dlugie wlosy to bym sobie taki kicz zrobila

Re: Nowy trend - splashlights

Jak widać trend panuje nie tylko wśród kobiet
http://img59.imageshack.us/img59/1414/2yay.jpg

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Nowy trend - splashlights

No i pelen luzik, garniturek tez zarabisty

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: