Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

  • 2013-04-11, o 23:50
  • 30
  • 11 451
  • 28
  • 30

Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

Czy ktoras z was widziala juz ten podklad w formie kompaktu lub podkladu plynnego gdzies w sklepie?
[youtube:1rvd74b3]http://www.youtube.com/watch?v=Scamh_cM9Gc[/youtube:1rvd74b3]

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

Minęły dwa lata ale niestety nie pojawił się u nas na rynku i z tego co czytałam to w dostępności miało go nie być i nie będzie. Jest też bardzo mało albo pracie wcale nieznany w Polsce a na wizażu widziała tylko jego 2 opinie i w dodatku wcale nie jakiegoś bardzo zachęcające. Jeśli bardzo zależy ci naa jego kupnie to rozejrzyj się na allego albo ebay tam powinnaś kupić, jednak możesz mieć problem z doborem koloru przez internet.

Re: Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

pozostaje allegro, chociaż jak ma nie bardzo pozytywne opinie, to osobiście bym sobie darowała i go nie kupowała 

Re: Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

Skoro nie ma jakichś strasznie zachęcających opinii jak pisze KamiluŚkaa i w dodatku jest tak trudno dostępny to chyba lepiej poszukać czegoś innego.

Re: Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

ja to jakos nie moge sie przekonac do takich podkładów mam wrażenie że takie podkłady sa malo wydajne i badziej zapychają jesli się mylę to mnie poprawcie dziewczyny

Re: Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

nie widziałam ale jestem ciekawa tego produktu :)

Re: Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

nie widziałam ale jestem ciekawa tego produktu :)

Re: Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

Górnopółkowe podkłady w kompacie dobrze się sprawdzają :). Loreal może być okej. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

Ciekawe, nie mialam okazji zobaczyc :)

Re: Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

Nie lubię podkładów w kompakcie i w sticku. TE, z któymi miałąm styczność były koszmarne. 

Re: Nowosc od LOREAL Perfect White Pearl foundation

Jeżeli ktoś lubi zabawę w testowanie kosmetyków to czemu nie? Dwie negatywne opinie to trochę mało żeby go skreślać na stracie. Tylko ze zamawiając z zagranicznych sklepów ładnie zaśpiewają sobie za przesyłkę więc nie wiem czy się opłaci.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: