Nowa kolekcja Artdeco

  • 2013-06-20, o 20:38
  • 30
  • 9 535
  • 21
  • 29

Nowa kolekcja Artdeco

Czy ktoras z Was miala juz okazje zapoznac sie z nowa letnia kolekcja Artdeco Color & Art ? Ja musze przyznac, ze nie mam zadnego doswiadczenia z ta marka ale czytalam duzo pozytywnych opinii. Kosmetyki Artdeco sa dostepne u nas w Douglasie online ale w pobliskim sklepie stacjonarnych ich nie ma . Totez zaryzykowalam w ciemno i zamowilam 2 konturowki - pomaranczowa i rozowa i jeszcze kredke do oczu brazowa. Link do kolekcji Color & Art:

http://www.zeberka.pl/art.php?id=23620

Przymierzam sie do dalszych zakupow, szczegolnie interesuja mnie cienie. Moze ktoras z Was wie czy sa satynowe czy calkiem matowe ? Szczegolnie podoba mi sie zolty i ten w kolorze jabluszka Niestety w opisie niewiele moge znalezc. No i lakierki . Jaka ogolnie maja trwalosc lakiery Artdeco ?

Re: Nowa kolekcja Artdeco

jedynie błyszczyki znam:(

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Nowa kolekcja Artdeco

Megi, ja bardzo polecam Artdeco
Posiadam:
-bazę pod cienie (na razie lepszej nie znam i to już moje trzecie opakowanie, co świadczy o tym że jestem jej wierna od lat! a jest bardzo wydajna!),
-2 konturówki (supeeeer! często stosuję zamiast szminek, na całe usta plus odrobinę błyszczyka i efekt wspaniały a przede wszystkim długotrwały),
- 1 szminkę (w kolorze czerwonego wina - cudny kolor, nie wysusza, dosyć długo się trzyma na ustach, jest w bardzo solidnym opakowaniu)
- 1 cień (matowy beż - cień jak cień - nie mam specjalnych odczuć, jest okay)
- puder w kompakcie (jest dobry, ale nie dla osób o tłustej cerze, bo efekt matu nie utrzyma się za długo, ale dla cery normalnej godny polecenia)
Generalnie kosmetyki warte wypróbowania, choć ceny nie są niskie, ale uważam że warto

Mademoiselle

Re: Nowa kolekcja Artdeco

Dziekuje za informacje, jesli macie cos z nowe kolekcji to piszcie prosze, szczegolnie o cienie i lakiery mi chodzi.
Kredke do oczu zamowilam z normalnej kolekcji tzn. nie letniej bo mam Urban Decay 24/7 glide w 2 kolorach i nie wiem, widocznie kazdemu co innego odpowiada. Jak dla mnie
1. Nie da sie narysowac cienkiej kreski na powiece bo jest zbyt miekka
2. Pomalowana na linii wodnej przemieszcze sie.

Troche sie martwie czy nie wybralam zbyt jasnego odcienia brazu.
I jeszcze jedno - dlaczego kredki do oczu na stronce Douglas sa podzielone na
1. Kredki do oczu
2. Eyelinery - tez kredki do oczu.

Moze mnie ktos oswiecic? Bo ja patrzylam w kredkach i dopiero potem zauwazylam ze kredki sa tez w tej drugiej grupie i tam jest kolor, ktory bardziej by mi odpowiadal

I tak przy okazji - w Douglasie polskim online sa obnizki - kredki Artdeco 49% czarna, brazowa i biala , innych przecen nie sprawdzalam. U nas wysylka jest gratis nawet jak sie zamawia za kilka 1 artykul euro.

Re: Nowa kolekcja Artdeco

Artdeco lubię za piękne opakowania, nie wstyd wyjąć np. róż przy poprawie makijażu. Jestem też wieloletnią fanką tuszu All in One )

Re: Nowa kolekcja Artdeco

All in One i baza pod cienie do powiek to zdecydowanie bestsellery. Mam je zawsze w swojej kosmetyczce i wiem, że nigdy nie przestanę ich używać:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nowa kolekcja Artdeco

baza pod cienie fajna również polecam

Re: Nowa kolekcja Artdeco

Też polecam bazę pod cienie. Słyszałam, że ogólnie bazy pod makijaż z Artdeco są fajne, ale jeszcze nie próbowałam. 

Re: Nowa kolekcja Artdeco

Bazę Artdeco miałam i jest naprawdę fajna, jak najbardziej polecam! :)

Re: Nowa kolekcja Artdeco

A co powiecie o kamuflażu z Artdeco? Warto kupić?

Re: Nowa kolekcja Artdeco

miałam tylko od nich baze

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: