Nosisz okulary lub soczewki?

  • 2017-01-19, o 12:51
  • 70
  • 17 976
  • 63
  • 64

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

Jakbym miała ponownie wybierac między soczewkami a okularami  , wybrałabym okulary . A czemu ? Bo po soeczekwach to co się nacierpiałam to jedna Bozia wie . Zespół suchego oka .  I to taki ,z szkoda gadać . Oczy mnie piekły i swędziały . To się właśnie wszystko zrobiło od dłuższego noszenia soczewek .A ze byłam zmuszona , przez prace pozbyc sie okularów , uzbierałam pieniądze i wybrałam sie na mikrosoczewkową korekcję wzoku Lentivu . Po zabiegu krótki okres rekonwalscencji . wada mi zeszła do zera . oczywiscie co jakiś czas do kontroli dokulisty - rzecz wiadoma . Ale przynajmniej czuje sie swobodniej .

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

Noszę okulary, z soczewkami jakos sie nie polubilam, a poza tym lubie siebie w okularach, uwazam, ze wygladam w nich lepiej niz bez :)

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

soczewki, to bardzo wygodne :)

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

Tak, okulary

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

ja nosze okulary ale póki co jedynie do laptopa i podczas jazdy samochodem :)

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

ja nie noszę okularów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

Nosze soczewki, mam spora wadę i bez nich nie dam rady funkcjonować 

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

Nie noszę, ale jeśli bym musiała kiedyś nosić to wybrałbym soczewki
K.K.

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

Noszę okulary ale przez pewien czas myślałam by zainwestować w soczewki. Powstrzymała mnie jednak myśl o ich cenie i terminowości (mimo wszystko okulary można mieć dłużyszy czas jak nie amienia nam się wada) oraz normalnie w okularach mam suche, szybko męczące się oczy a co by to było w soczewkach to aż się boję. A w sumie okulary noszę od dziecka więc jestem do nich przyzwyczajona. Myślałam też nad korektą wzroku ale im jestem starsza tym bardziej się boję :/

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

Okulary Do soczewek nie mogłam się nigdy przekonac. Próbowałam nosić, kupiłam sobie nawet te droższe jednodniowe jednak zakładanie ich było dla mnie trudne i nawet poo wielu próbach. Poza tym czuląm suchośc oczu. Zarzuciłam, szczegolnie,ze okulary nigdy mi zbytnio nie przeszkadzały oraz całkiem je na sobie lubię :)

Jesli nie wiecie na jaki model się zdecydować polecam kontakt z nimi:

USUNIETO REKLAME

Jest to sieć salonów optycznych .Sama odwiedziłam właśnie ich salon w Katowicach ale mają je na terenie całej Polski. Jest tam możliwość wykonania za darmo badania wzroku. Poza tym mają tam najlepsze promocje na okulary jakie możesz znaleźć. 

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: