Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

  • 2011-12-17, o 14:10
  • 45
  • 24 101
  • 32
  • 42

Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

Witam wszystkie Panie borykające się z problemem wirusa HSV, czyli potocznie - opryszczki. Wiem jak uciążliwa jest to przypadłość... Przy osłabieniu organizmu "bombelki" wyskakują niemal nagminnie, mnie akurat jak na złość wtedy, gdy miałam jakieś ważne wyjście Napisałam "miałam", ponieważ chcę się z Wami podzielić naprawdę NIEZAWODNYM sposobem na wirusa. Kiedy czujecie to dziwne "swędzenie" w punkcie, gdzie za chwile zacznie Wam się uwidaczniać opryszczka, trzyjcie to miejsce około minuty SODĄ OCZYSZCZONĄ. Gwarantuję, że bombelki się nie pojawią Ja stosuję tę zapobiegawczą kurację już od 3 lat i zdaję się tylko RAZ pojawiła mi się opryszczka, pomimo zastosowania sody. Naprawdę lepiej jej profilaktycznie przeciwdziałać niż później leczyć, a wszystkie wiemy jak długo znika sama zainteresowana Wypróbujcie mojego sposobu choć wydaje się niedorzeczny, soda to przecież żaden medykament, ale gwarantuję, że będziecie zadowolone

P.S - i oczywiście jak już wypróbujecie sody, napiszcie czy na Was działa równie skutecznie Pozdrawiam!!

Re: Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

Kiedyś go nawet zastosowałam, ale niestety chyba już było za późno. Czasem te "przeurocze" zjawiska wyskakują w nocy i ciężko jest im zapobiegać. Twój sposób wypróbuję następnym razem. Dzięki za przepis

Re: Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

fajny przepis muszę go wypróbowac

Re: Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

dzięki na pewno się przyda

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

 kilka dni temu zrobiłam sobie peeling z sody oczyszczonej na zaskorniki i powiem szczerze że to działa ,choć zastanawiam sie czy soda jak by nie było nie szkodzi skórze twarzy.

Re: Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

Też wypróbuje. Bardziej boje sie opryszczki niż sody:)

Re: Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

ciezki temat

Re: Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

uważac i tyle

Re: Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

Nie bardzo wiem jak zapobiegać, Ale wiwm że Heviran szybko ją usuwa kiedy się już pojawi

Re: Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

Łykanie witz gr B

Re: Niezawodny sposób na zapobieganie opryszczce ;)

Nie bardzo wiem jak zapobiegać, Ale wiwm że Heviran szybko ją usuwa kiedy się już pojawi
2015-10-11 13:11:13 autor Talineczkanz

 

odpowiednia kuracja heviranem jest właśnie sposobem na opryszczke :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: