Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

  • 2013-12-16, o 03:21
  • 68
  • 42 346
  • 42
  • 55

Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

Ktore Nieszkodliwe,bez skutkow ubocznych , krople do oczu zaczerwienionych przekrwionych polecicie ? ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Nie ma leków bez skutków ubocznych. Krople jeżeli będziesz stosowała zgodnie z zaleceniami to napewno nic Ci się nie stanie, polecam Visine lub Lacrimal.

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Hej:) Fajne są krople ze świetlika a jeżeli budzisz się rano z pudpuchniętymi powiekami użyj żeli ze świetlika pod oczy:)

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Nie z napuchnietymi ,tylko z zaczerwienionymi-linia wodna,powieki zaczerwienione

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Nie z napuchnietymi ,tylko z zaczerwienionymi-linia wodna,powieki zaczerwienione

Motylek

Tez ze swietlika tylko jakbys kupowala patrz na date waznosci bo jedne po otwarciu maja waznosc 30 dni a inne tylko 10 dni .

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Ja używam Visine.

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Ktore Nieszkodliwe,bez skutkow ubocznych , krople do oczu zaczerwienionych przekrwionych polecicie ? ?

Motylek

Nie wiem, jakie podłoże mają twoje problemy z oczami, ale jeśli cierpisz na zespół suchego oka, to ja mogę polecić krople HyalDropp. Sama używam i pomagają, co jest dla mnie szczególnie ważne, bo dużo pracuję przy komputerze, a jak wstaję na 6 rano do pracy przy krakowskim smogu moje oczy są strasznie przesuszone. Po otwarciu można ich używać przez 12 tygodni.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Ktore Nieszkodliwe,bez skutkow ubocznych , krople do oczu zaczerwienionych przekrwionych polecicie ? ?

Motylek

Nie wiem, jakie podłoże mają twoje problemy z oczami, ale jeśli cierpisz na zespół suchego oka, to ja mogę polecić krople HyalDropp. Sama używam i pomagają, co jest dla mnie szczególnie ważne, bo dużo pracuję przy komputerze, a jak wstaję na 6 rano do pracy przy krakowskim smogu moje oczy są strasznie przesuszone. Po otwarciu można ich używać przez 12 tygodni.

i mozna te krople kupic bez recepty? i czy nie maja one skutkow ubocznych? czy zawieraja konserwanty? a i moje powieki sa bardzo czesto zaczerwienione,nawet nie wiem dlaczego ,bo uzywam kosmetykow hipoalergicznych,delikatnych ,do skory wrazliwej ..

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Ktore Nieszkodliwe,bez skutkow ubocznych , krople do oczu zaczerwienionych przekrwionych polecicie ? ?

Motylek

Nie wiem, jakie podłoże mają twoje problemy z oczami, ale jeśli cierpisz na zespół suchego oka, to ja mogę polecić krople HyalDropp. Sama używam i pomagają, co jest dla mnie szczególnie ważne, bo dużo pracuję przy komputerze, a jak wstaję na 6 rano do pracy przy krakowskim smogu moje oczy są strasznie przesuszone. Po otwarciu można ich używać przez 12 tygodni.

i mozna te krople kupic bez recepty? i czy nie maja one skutkow ubocznych? czy zawieraja konserwanty? a i moje powieki sa bardzo czesto zaczerwienione,nawet nie wiem dlaczego ,bo uzywam kosmetykow hipoalergicznych,delikatnych ,do skory wrazliwej ..

Motylek

Krople są dostępne bez recepty, producent zapewnia, że są bez konserwantów i nie mają skutków ubocznych - są to krople typowo nawilżające oczy. Mnie polecił je mój okulista. Tutaj możesz przeczytać sobie ulotkę. Dawkuje się je dość higienicznie, bo nie trzeba ich całych odkręcać, a zakraplacz pobiera ze środka odpowiednią dawkę preparatu. Używam ich już od maja i pomagają szczególnie jak czuję, że mam suche oczy podczas pracy przy komputerze albo podczas upałów. Jeśli więc uważasz, że Twoje dolegliwości są podobne do moich, to mogę je polecić

Ale jeśli Twoje dolegliwości nie dotyczą tylko następstw suchych oczu, to radzę udać się do okulisty. Może też być tak, że nawet jeśli używasz kosmetyków hipoalergicznych, to w którymś znajduje się substancja, która akurat Ciebie uczuliła, ale nie jestem lekarzem, żeby wyrokować przez forum, z czego może wynikać Twój problem

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

A moze znacie jakies dobre godne polecenia kremy? masci na podraznione czerwone powieki ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Np. żel ze świetlika. Popytaj w aptece, bo są różne kremy, maści na czerwone, spuchnięte powieki.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: