Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

  • 2013-12-16, o 03:21
  • 68
  • 42 343
  • 42
  • 55

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Farmaceutki na pewno doradzą Ci odpowiednie krople.

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

A może to na podłożu alergicznym? Może masz alegrię na pyłki lub tusz do rzęs, cienie do powiek... przez jakiś czas zrezygnuj z makijażu i jak się uspokoi to znaczy, że to jest to.
Ja kiedyś miałam tak od taniego tuszu, podrażnione, piekące oczy. Zmieniłam na inny i jest spokój.
Mozesz też od płynu do demakijażu tak mieć i też może spróbuj go zmienić.
I o dziwo często takie dolegliwości może powodować zwykła woda z kranu! Jeśli myjesz oczy wodą, spróbuj przestać i sprawdź, co się stanie. ja od wody dostaję czerwonych plam na twarzy...

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Uzywam naturalnych ,hipoalergicznych tuszow do rzes ,cieni la roche posay ,a zmywam makijaz woda micelarna bioderma ,ale jak zmyje nia to i tak mam zaczeriwnione oczy ,pozniej plucze woda,ale faktycznie od wody mam czerwone oczy i skore wokolo oczu -powieki ..wiec czym zmywac makijaz skoro woda podraznai robi czerowne oczy podraznione?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Ja używam tylko płynu micelarnego do mycia twarzy i powiek, a zaraz po zmyciu makijażu nakładam krem nawilżający. Wodą z kranu mogę myć całe ciało oprócz twarzy, bo skóra na niej bardzo mocno reaguje na kranówę. Jeśli koniecznie chcesz myć wodą, to może spróbuj gotowaną i filtrowaną albo destylowaną. Oczy może podrażniać kamień. Jaką masz wodę? Czy w czajniku osadza się kamień? U nas praktycznie po jednym dniu czajnik i dzbanki są pełne kamienia, pomimo filtrowania przed gotowaniem. I mi właśnie ta twarda woda szkodzi na cerę.... Kiedyś mieliśmy miękką wodę i mogłam nią myć twarz do woli, kilka lat temu zmienili nam źródło i zaczęły się problemy z cerą, zaczęło mi wywalać plamy, miałam podejrzenie trądziku różowatego. Nawet posmarowanie kremem, czy przemycie płynem micelarnym takiej podrażnionej skóry powodowało szczypanie. Chyba trzy lata zajęło mi skapnięcie się, że to od wody z kranu.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Ja używam tylko płynu micelarnego do mycia twarzy i powiek, a zaraz po zmyciu makijażu nakładam krem nawilżający. Wodą z kranu mogę myć całe ciało oprócz twarzy, bo skóra na niej bardzo mocno reaguje na kranówę. Jeśli koniecznie chcesz myć wodą, to może spróbuj gotowaną i filtrowaną albo destylowaną. Oczy może podrażniać kamień. Jaką masz wodę? Czy w czajniku osadza się kamień? U nas praktycznie po jednym dniu czajnik i dzbanki są pełne kamienia, pomimo filtrowania przed gotowaniem. I mi właśnie ta twarda woda szkodzi na cerę.... Kiedyś mieliśmy miękką wodę i mogłam nią myć twarz do woli, kilka lat temu zmienili nam źródło i zaczęły się problemy z cerą, zaczęło mi wywalać plamy, miałam podejrzenie trądziku różowatego. Nawet posmarowanie kremem, czy przemycie płynem micelarnym takiej podrażnionej skóry powodowało szczypanie. Chyba trzy lata zajęło mi skapnięcie się, że to od wody z kranu.

Caenthe

A co myslisz zeby zmywac makijaz oczu zamiast micelarnym to olejkiem migdalowym ? albo olejkiem kokosowym ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Nie znam się. Wątpię, żeby płyn micelarny podrażniał ci oczy. Jeśli masz już podrażnione od czegoś innego, to wystarczy cokolwiek, żeby jeszcze bardziej je podrażnić. Idź może do dermatologa.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

oj nieprawda, ja jestem uczulona na kilka płynów micelarnych:(
najlepsze krople to te z kwasem hialuronowym- świetnie nawilżają

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwiony

Kupując krople do oczu koniecznie pytaj o to czy nie mają konserwantów. To jest bardzo ważne, gdyż wprawdzie są droższe, ale nie są szkodliwe po dłuższym uzywaniu

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

Polecam STARAZOLIN. Pomagał mi na zapalenie spojówek spowodowane alergią na kosmetyki kolorowe.

Są też krople które można stosować na powieki w sprayu, jak ktoś nie może sobie np. wpuścić do oczu.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: