Niesforne brwi

  • 2015-08-04, o 14:01
  • 33
  • 10 470
  • 22
  • 29

Niesforne brwi

Mam bardzo długie i opadające brwi, zawsze przeczesuję je szczoteczką, czasami staram się je czymś ułożyć, ale po chwili i tak opadają. Opadniete przybierają brzydki kształt. Znacie jakieś dobre produkty, które potrafią utrzymać brwi w jednym miejscu? Np. jakiś wosk, ale żel?

Re: Niesforne brwi

Słyszałam sporo dobrych opinii o Catrice i Mac :)

Re: Niesforne brwi

Moze wypróbuj produkty do brwi z Catrice.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Niesforne brwi

   jak ogladałam kiedyś maxineczke to polecała kilka żelów ,najtańszy z nich to Catrice Eyebrow Filler i on utrwałał średnio,najlepszy według niej był z Senna Brow X - Taupe X natomiast drozszy a na koniec ten z Anastasia Beverly Hills Tinted Brow Gel ten równie dobry ,najdroższy ale i najtrudniej dostępny. 

Re: Niesforne brwi

jak ogladałam kiedyś maxineczke to polecała kilka żelów ,najtańszy z nich to Catrice Eyebrow Filler i on utrwałał średnio,najlepszy według niej był z Senna Brow X - Taupe X natomiast drozszy a na koniec ten z Anastasia Beverly Hills Tinted Brow Gel ten równie dobry ,najdroższy ale i najtrudniej dostępny. 

Re: Niesforne brwi

może przytnij je troszeczkę? jest taki specjalny nożyk ;)

cień nakładaj na mokro :) żel polecam z Eveline ;)

Re: Niesforne brwi

Polecam zel do brwi z Benefita. Ma idealna szczoteczke do brwi i ma rozne kolory dzieki czemu dobierzesz zel do swojego koloru naturalnego brwi. Idealnie pomaga utrzymac brwi w miejscu a i przy okazji wypelnia ladnie przerwy w brwiach dajac efekt gestszych brwi. Pozdrawiam ☺️

Re: Niesforne brwi

Najlepszy jest chyba żel do brwi z Benefit, jeżeli cena nie stanowi problemu. Podbno Meybelline też coś wypuściło, słyszałam sporo dobrych opinii na ten temat, ale sama jeszcze nie testowałam. No i czasem masz dołączony wosk do cienia, np w Catrice, czy Essence (z niższej półki cenowej), i bardzo fajne duo ze Sleek'a.

Re: Niesforne brwi

Avon ma paletkę z woskiem i cieniem do brwi. Wiem też, że są woskowe kredki, jednak nie pamietam jakiej firmy. Ja osobiście używam kredki z Catrice. Niedroga, ale świetnie się sprawdza. 

Re: Niesforne brwi

może przytnij je troszeczkę? jest taki specjalny nożyk ;)

cień nakładaj na mokro :) żel polecam z Eveline ;)

2015-08-17 12:08:17 autor 13maja

To chyba najważniejsze w brwiach. Jak układają się same sobie, to przyciąć końcówki delikatnie. Wlos i tak będzie zakrywał skórę, a krótkie brwi łatwiej później żelem ułożyć. A nożyków w sumie nie trzeba specjalnych, delikatnie odginać włos i małymi nożyczkami (np. tymi do skórek) podcinać.

Re: Niesforne brwi

wosk z cieniem z avonu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: