Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

  • 2012-08-29, o 00:28
  • 82
  • 155 538
  • 49
  • 67

Re: Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

Miałam kiedyś próbkę olejku z drzewa herbacianego bodajże z Body Shop'u. Sprawdzał się bardzo dobrze, tylko trzeba być przy takich rzeczach na prawdę systematycznym, a to niestety nie moja mocna strona. Ogólnie świetny, lubił się z moją skórą i pomógł przy trądziku, a jego klęska polegała tylko na moim braku systematyczności. :P

Re: Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

ciekawe czy można go dostać normalnie stacjonarcie, nie widziałam go w sklepach

Re: Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

Ten którego używałam jest normalnie dostępny w sklepach firmowych Body Shop'u jako jeden z elementów serii Tea Tree, ale szczerze mówiąc nie widziałam nic takiego w drogeriach czy aptekach, więc chyba zostaje internet.

Re: Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

Ja myślałam że ta seria była limitowana ale w takim razię musze koniecznie zajrzeć do The Body Shop'u :)

Re: Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

KamiluŚkaa też tak myślałam, ale jakiś miesiąc temu byłam w Body Shop'ie i jeszcze tam była. :P

Re: Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

Dziewczyny, olejek z drzewa herbacianego dostaniecie w każdej aptece za mniej niż 10 zł. To najczęściej używany przeze mnie olejek eteryczny. Trzeba tylko uważać, by nie podrażnić nim sobie skóry.

Re: Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

Dziewczyny, olejek z drzewa herbacianego dostaniecie w każdej aptece za mniej niż 10 zł. To najczęściej używany przeze mnie olejek eteryczny. Trzeba tylko uważać, by nie podrażnić nim sobie skóry.

2015-07-18 14:20:13 autor Paulina12345

 

Dzięki za informacje.. nie będę musiała zamawiać przez internet ani iść to TBS ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

racja, olejek herbaciany ma niesamowite dzialanie, sama go stosuje, fakt ze od nie dawna ale widze poprawe na skorze, chcialam przyspieszyc sobie walke z tym okrpnym tradzikiem, bo lato, wczasy, wiadomo wiecej czasu spedza sie na plazy nad morze, czyli bez makijazu, a ja do tej pory nie wyszlam z domu bez makijazu bo sie po prostu wstydzilam swojej okropnej twarzy i jakos w czerwcu zaczelam szperac w internecie jakies tabletki na tradzik- wiadomo bez recepty z dobra opinia innych, bez skutkow ubocznych no i co najwazniejsze- takie ktore daja szybko efekt- znalazlam na swoje kryteria kilka produktow ale jakos wybralam usunięto reklamę   i cooo>? i jak dla mnie strzal w dziesiatke, juz koniec wakacji prawie, koniec urlopu a ja przesiaduje na plazy bez makijazu! szybki i gwarantowany efekt!

pozdrawiam

wanda33

Re: Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

olejek herbaciany pierwsze słysze

Re: Niesamowita moc OLEJKU HERBACIANEGO (grzybice skory,tradzik

Muszę to wypróbować! :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: