Niedrogi, kryjący korektor

  • 2015-09-25, o 19:50
  • 44
  • 14 438
  • 26
  • 34

Niedrogi, kryjący korektor

Obecnie używam korektora z Bell byłoby całkiem ok gdyby nie fakt, że wysuszył mi skórę pod oczami. Potrzebuję taki żebym mogła nim ukryć większe niedoskonałości na twarzy i cienie pod oczami. Co polecacie dziewczyny?

Re: Niedrogi, kryjący korektor

No to się teraz uśmiejecie. Mam korektor z bedronki za jakieś 8 zł produkowany przez Bell (chyba) i jest lepszy dla mnie od korektora z rimmela. Bardzo dobre opinie słyszałam o korektorze z hean i zamierzam wypróbować jak obecny be beauty mi się skończy. 

 

Re: Niedrogi, kryjący korektor

Ja tego z Bell tez kupuje w biedronce także wszystko w porządku, śmiać się nie będę :)

Re: Niedrogi, kryjący korektor

Super, bo to aż śmieszne, że czasem znajdzie się jakiś produkt za grosze, który sprawdza nam się lepiej niż produkty drogeryjne ze średniej półki. To samo jest u mnie z płynem micelarnym bebeauty również z biedronki, a produkuje go ponoć tołpa. Więc już wszystko jasne:) 

Re: Niedrogi, kryjący korektor

Tołpa? Dobrze wiedzieć, bo nie raz w biedronce stoję przy ich produktach i zastanawiam się... Kupić czy nie :) a okazuje się ze płyn posiadam :)

Re: Niedrogi, kryjący korektor

Aha, bo zapomniałam dodać. Płyn micelarny wersja niebieska. Bo jest jeszcze różowy - tzn z różowymi napisami. I to jest tragedia. Szczypie, piecze. Dziewczyny tutaj potwierdzały, jak pisałam o tym w innym temacie.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Niedrogi, kryjący korektor

catrice jest ok

Re: Niedrogi, kryjący korektor

fajny jest z Kobo modelling illuminator i z Oriflame illuskin concealer ;)

Re: Niedrogi, kryjący korektor

dermacol będzie też super, to mocny podkład, ale ja uzywam jako korektor

Re: Niedrogi, kryjący korektor

Na większe wypryski kamuflaż Catrice, kółeczko z Kryolanu a pod oczy Astor Perfect Stay 24h, Nyx HD.

Re: Niedrogi, kryjący korektor

catrice jest ok

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: