Nie tylko kobiety o siebie dbają

  • 2016-09-27, o 11:38
  • 9
  • 3 785
  • 11
  • 8

Nie tylko kobiety o siebie dbają

Witajcie.

Mam na imię Filip i kult zadbanego ciała nie jest mi obcy. Dobre kosmetyki to moja codzienność.

Czy to czyni mnie mniej męskim?

Pozdrawiam.

Re: Nie tylko kobiety o siebie dbają

Witaj Filipie, mniej męskim czyni Cię szukanie akceptacji takimi pytaniami niż to, że dbasz o siebie :)

Re: Nie tylko kobiety o siebie dbają

No coś ty, bardzo dobrze , że dbasz o siebie. To dobrze o tobie świadczy. Dziewczyny lubią jak chłopaki są zadbane. Nie zmieniaj tego.  A jeśli twoi koledzy coś mają przeciwko temu co robisz , to nie sugeruj się ich zdaniem, nie ma potrzeby.  Rób swoje i idz do przodu. Trzymam kciuki za Ciebiee !

 

Pozdrawiam ;)

Wszystko ma swoją wartość ..http://mptent.com/

Re: Nie tylko kobiety o siebie dbają

Cześć.

Zadbany nie musi oznaczać, że metroseksualny. Mentalność ewoluuje i coraz częściej nawet faceci dbanie o siebie rozumieją szerzej niż woda i mydło.

Nie musisz się wstydzić tego, że o siebe dbasz- zarażaj tym innych. Powodzenia.

Pozdrawiam. 

Re: Nie tylko kobiety o siebie dbają

Moim zdaniem wręcz przeciwnie i to czyni Cię bardzo męskim, ponieważ kobiety lubią zadbanych i dobrze ubranych, pachnących mężczyzn, więc nie masz się czego wstydzić i to w żadnym stopniu nie pomniejsza tego iż jesteś facetem, który po prostu o siebie dba :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nie tylko kobiety o siebie dbają

Super ze mężczyźni przykładają do tego coraz większą uwagę!:)

Re: Nie tylko kobiety o siebie dbają

Moim zdaniem wręcz przeciwnie i to czyni Cię bardzo męskim, ponieważ kobiety lubią zadbanych i dobrze ubranych, pachnących mężczyzn, więc nie masz się czego wstydzić i to w żadnym stopniu nie pomniejsza tego iż jesteś facetem, który po prostu o siebie dba :)

2016-10-12 11:56:13 autor Lagenko

 

nawet jak jest to słynny makijaż do szkoły? (rofl)

Re: Nie tylko kobiety o siebie dbają

Moim zdaniem wręcz przeciwnie i to czyni Cię bardzo męskim, ponieważ kobiety lubią zadbanych i dobrze ubranych, pachnących mężczyzn, więc nie masz się czego wstydzić i to w żadnym stopniu nie pomniejsza tego iż jesteś facetem, który po prostu o siebie dba :)

2016-10-12 11:56:13 autor Lagenko

zgadzam się

Re: Nie tylko kobiety o siebie dbają

Super ze mężczyźni przykładają do tego coraz większą uwagę!:)
2016-10-12 18:38:15 autor Ladyxxx

zgadzam się!:)

Re: Nie tylko kobiety o siebie dbają

Moim zdaniem wręcz przeciwnie i to czyni Cię bardzo męskim, ponieważ kobiety lubią zadbanych i dobrze ubranych, pachnących mężczyzn, więc nie masz się czego wstydzić i to w żadnym stopniu nie pomniejsza tego iż jesteś facetem, który po prostu o siebie dba :)

2016-10-12 11:56:13 autor Lagenko

zgadzam się:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: