Newslatter ladymakeup

  • 2022-01-20, o 22:48
  • 3
  • 291
  • 2
  • 2

Newslatter ladymakeup

Hej. Jestem nowa i chciałabym zapisać się do newslettera, żeby być na bieżąco. Gdzie mogę to zrobić?

Re: Newslatter ladymakeup

Hej, hej witaj w naszej Ladymakeup'owej rodzinie :D Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba i zostaniesz z Nami na dłużej. 

 

A co do Twojego pytania to już spieszę z odpowiedzią.

1. Wejdź na stronę główną sklepu.

2. Zjedź na dół, aż dojedziesz do zdjęcia z długowłosą kobietą. Stop.

3. Obok masz fioletowy kwadracik z wielkim napisem NEWSLETTER, gdzie możesz podać swojego maila i klikasz Zapisz się. Mission Complete! 

4. Obok jest również informacja o punktach i programie lojalnościowym musisz tylko przy ZDOBYWAJ PUNKTY I KUPUJ TANIEJ! kliknąć poznaj szczegóły. 

 

W razie jakichkolwiek innych pytań. Śmiało pisz i odpowiem Ci na nie w imieniu sklepu :3

Re: Newslatter ladymakeup

Hej, hej witaj w naszej Ladymakeup'owej rodzinie :D Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba i zostaniesz z Nami na dłużej. 

 

A co do Twojego pytania to już spieszę z odpowiedzią.

1. Wejdź na stronę główną sklepu.

2. Zjedź na dół, aż dojedziesz do zdjęcia z długowłosą kobietą. Stop.

3. Obok masz fioletowy kwadracik z wielkim napisem NEWSLETTER, gdzie możesz podać swojego maila i klikasz Zapisz się. Mission Complete! 

4. Obok jest również informacja o punktach i programie lojalnościowym musisz tylko przy ZDOBYWAJ PUNKTY I KUPUJ TANIEJ! kliknąć poznaj szczegóły. 

 

W razie jakichkolwiek innych pytań. Śmiało pisz i odpowiem Ci na nie w imieniu sklepu :3

2022-01-21 09:25:11 autor jagodach

Dziękuję za wyjaśnienie i cenne informacje. Niezła ze mnie gapa :D

Re: Newslatter ladymakeup

Proszę bardzo :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: