Nawroty trądziku

  • 2016-03-05, o 18:11
  • 49
  • 18 080
  • 40
  • 38

Nawroty trądziku

Dziewczyny moja córka ma ciągłe problemy z trądzikiem. Była już u kilku dermatologów, za każdym razem dostaje inne leki i na jakiś czas jest spokój, po czym trądzik znowu wraca ze zdwojoną siłą. W tej chwili wysypało ją nawet na plecach. Macie może jakieś sprawdzone, domowe sposoby na pryszcze?

Re: Nawroty trądziku

Osobiście polecam żel aloesowy Gorvita, olejek żurawinowy GoCranberry, maseczki Bania Agafii; szczególnie oczyszczającą z błękitną glinką oraz tonizującą, olejek korygujący Bielenda z serii Skin Clinical Proffesional. Z domowych sposobów używałam maseczkę z drożdży i mleka; sody oczyszczonej. Jednak nie byłam z nich do końca zadowolona. Sama po sobie widzę, że najlepsze efekty w walce z trądzikiem przynosi dobre nawilżenie skóry.

Re: Nawroty trądziku

I czym nawilżasz

Re: Nawroty trądziku

I czym nawilżasz

2016-03-06 11:15:45 autor MM2003

Właśnie wyżej wymienionymi produktami ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nawroty trądziku

mnie się wydaje, że skoro leczenie dermatologiczne nie pomaga, to i domowe sposoby nic nie poradzą. Z moją córką jest podobnie. Lekarz przpisał córce lekarstwo doustne (bo same maśći i żele nic nie dawały, tylko nadmiernie przesuszały skórę), chwilowo lekko pomagało, a po odstawienie problem powrócił. Już straciłam nadzieję na poprawę.

Re: Nawroty trądziku

Niestety nie pomoge

Re: Nawroty trądziku

Polecam na zmiany trądzikowej olejek tamanu 3dni i znika

Re: Nawroty trądziku

Mnie osobiscie wszelkiego rodzaju olejki powodują jeszcze wiekszy wysyp

Re: Nawroty trądziku

Polecam na zmiany trądzikowej olejek tamanu 3dni i znika
2016-03-14 13:47:01 autor Emili90

właśnie odkryłam istnienie tego olejku i szukam informacji na jego temat w internecie. Zbiera naprawdę dobre opinie, więc zamówię go dla córki, może zdziała cuda.

Re: Nawroty trądziku

Polecam by córka wypróbowała maskę z miodem manuka 600+ widziałam spektakularne efekty na twarzy mojej przyjaciółki

Re: Nawroty trądziku

Polecam serię zabiegów peeling kawitacyjny+darsonval. Koszty nie są jakieś duże, a efekty są! 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: