Nawroty trądziku

  • 2016-03-05, o 18:11
  • 49
  • 18 083
  • 40
  • 38

Re: Nawroty trądziku

Niestety sama mam z tym problem, ale pomaga mi maść Brevoxyl 

Re: Nawroty trądziku

W mojej walce pomaga mi olejek tamanu, wypryski po nim znikają po 3dniach

Re: Nawroty trądziku

Tylko nie wpadnij w trans próbowania stu rzeczy na raz ;) Ogólnie w moim przypadku na problemy z trądzikiem i przebarwienia skóry po zaleczonych wypryskach sprawdzają się naświetlania, czyli tzw. terapia fotonowa. Niestety w gabinetach kosmetycznych trochę to kosztuje, więc kupiłam sobie taki mini kombajn kosmetyczny usunięto reklamę Bardzo dobrze się sprawdza, nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, a obsługa też nie jest zbyt skomplikowana. Oczywiście ma on więcej opcji, nie tylko leczenie światłem, ale akurat w kontekście trądziku i jego nawrotów to właśnie ta funkcja najlepiej działa.

Re: Nawroty trądziku

Trądzik to problem wielu nastolatków i nie tylko Znalazłam świetną publikację na temat "Nadmiar cukru a trądzik"polecam ...http://www.osesek.pl/wiadomosci-i-ciekawostki/dieta-zywnosc/550-nadmiar-cukru-a-tradzik.html

Re: Nawroty trądziku

Niestety, jedyny naprawdę skuteczny sposób na trądzik u młodej dziewczyny to histerektomia. Ja wyczyściłam się w bardzo młodym wieku z całkiem innego powodu i po trądziku ani śladu, mam "brzoskwiniową" cerę, zniknęla obawa przed rakiem i ustąpiły wahania nastroju, stałam się silniejsza psychicznie i jestem szczęśliwa. Zrobiłam to na Słowacji, ale też można w Estonii i na Ukrainie. W Estonii może sie wyczyścić nawet nastolatka bez zgody dorosłych.                                                                                                                                     

Jestem czysta i jestem sczęsliwa.

Re: Nawroty trądziku

Przy trądziku i problemach z tłustą cerą pomagają też drożdże, czy te w tabletkach (odpadają doznania w postaci nieciekawego zapachu i smaku), czy też takie kupione w sklepie spożywczym.

Re: Nawroty trądziku

Niestety  z domowych sposobów u mojego dziecka nic sie nie sprawdziło, dlatego nie polece Ci niczego. Ale kosmetyki przeciwtrądzikowe z firmy Repechage,  dały lepsze efekty niż pozostałe, które testowałyśmy. 

oj znam ten problem:(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Polecam pastę cynkową

Re: Nawroty trądziku

A ja po prostu polecam izoterynę , po braniu tych tabletek po prostu już nie będzie nawerotów trądziku , tylko że kuracja dość dużo trwa. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: