Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

  • 2013-03-26, o 23:51
  • 34
  • 13 965
  • 19
  • 30

Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

Czy moglybysie polecic jak dobry ,niezapychajacy nawilżający krem stopniowo brązujący ?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory

Polecam balsam do ciała brązujący z wyciągiem z orzecha włoskiego Firmy SORAYA z kolekcji Piękne Ciało. Nie lubię samoopalaczy, moja skóra zawsze po ich użyciu wyglądała dużo gorzej niż przed ,. Dlatego od jakiegoś czasu używam balsamów brązujacych, które nie robią mi takich niespodzianek . Ten balsamik oprócz tego, że delikatnie i równomienie brązuje, ma również właściwości nawilżające, wygładzające i nawilżajace. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i może to nie jest najważniejsze, ale ma też bardzo ładne, kobiece, różowe opakowanie / Kosztuje 13 zł. Jest absolutnie wart swojej ceny.

To jest typowy spam (znalazłam na innych forach osobę pod tym samym nickiem, reklamującą sorayę), post zostawiam, bo może komuś się przyda.

Re: Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

ja juz od dawna szukam takiego który nie zapcha mi skóry

Re: Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

polecam solutions beautiful hydration perfecting tnt release moisturies spf 20 z firmy avon. Jest świetny stopniowo nadaje koloryt cerze nie robi smóg co w moim przypadku było nagminne używając innych kremów. Ten niby jest do twarzy ale ja używałam go także na całe ciało i powiem wam, że jest dla mnie jak na razie najlepszy. 

Re: Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

Ja ne jestem pryekonana do Avonu ;)

Re: Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

każdy krem koloryzujący zapchał mnie prędzej czy później, dlateg się poddałam

Re: Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

a ja mam krem ze starej mydlarni z 25 % zawartością aloesu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

te wyrównujące koloryt między brakami opalenizny też zapychają?

Re: Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

Ja do twarzy używam takiego preparatu, nazywa się Argan bronzer bielendy, on ładnie brązuje, zostawia jednolity odcień, bez smug. Skóra wygląda po nim naturalnie, a nie jak po solarium

Re: Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

A gdzie kupowałaś ten preparat z bielendy?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Nawilżający krem stopniowo brązujący,nizapychajacy,ktory ?

tez jestem ciekawa tego kosmetyku z bielendy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: