Nauka makijażu

  • 2010-09-27, o 21:30
  • 93
  • 41 084
  • 60
  • 65

Re: Nauka makijażu

Na jednodniowym kursie makijażu poznasz tylko podstawy, o których bez problemu dowiesz się z internetu. Pooglądaj zdjęcia, filmy i ćwicz. Materiałów znajdziesz dużo. Z pewnością po jakimś czasie będzie Ci to wychodziło coraz lepiej. Później możesz dodawać zdjęcia w sieci i prosić o oceny swojego makijażu. Być może nie jest tak źle, a Ty swoją pracę oceniasz zbyt surowo. Pieniądze zamiast na kurs przeznacz na kosmetyki. Sugeruję jednak na początek nie kupować drogich kosmetyków. Szkoda przeznaczać drogie kosmetyki na naukę makijażu. Skorzystaj z tych nieco tańszych. Jeśli nauczysz się robić makijaż na tańszych kosmetykach, z droższymi będzie Ci to wychodziło jeszcze lepiej. Oczywiście nie kupuj tych najtańszych, bo mimo szczerych chęci i umiejętności, makijaż i tak nie wyjdzie. Mogą być kupione w drogerii lub np. w Avon, który często w katalogach avon daje promocje na kosmetyki do makijażu. Mają duży wybór przystępne ceny (jeśli promocja) i nie są złe. Powodzenia

Re: Nauka makijażu

Zgadzam się, zresztą na YT jest mnóstwo filmików. Później można pomyśleć już o jakiś konkretnych kursach

Re: Nauka makijażu

Hej
Nie wiem czy dobrze trafiłam z wątkiem, ale chciałam zapytać co sądzicie o kursie makijażu permanentnego. Wybieram się na kurs do Pani Aleksandry Góreckiej do Koszalina, bo wiele pozytywów na temat tego kursu słyszałam. Macie może jakieś doświadczenia z nim związane?

Re: Nauka makijażu

Ja również uczyłam się wizażu poprzez szkolenia, ale w Warszawie, tej pani nie znam.
Ale o ile faktycznie szkolenie jest przeprowadzone profesjonalnie, to zawodu można się w ten sposób nauczyć.

Re: Nauka makijażu

ja mam tez wieksze braki

Re: Nauka makijażu

ja mam tez wieksze braki

2015-08-17 13:50:20 autor karolina1005

Ja niestety też, ale staram się uczyć :)

Re: Nauka makijażu

miałam zapał, z filmów yt, ale jakoś nie mam weny ostatnio

Re: Nauka makijażu

Ja najpierw uczyłam się wszystkiego z YT. Bardzo pomogły mi filmy Moniki, od której zaczynałam naukę. Jakiś czas temu skończyłam szkołę wizażu. Ale żadna szkoła czy filmy nie uczynią z nikogo dobrego wizażysty bez praktyki. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nauka makijażu

Bardzo bym chciała pięknie się pomalować a nie potrafię

Re: Nauka makijażu

mnie jeszcze zdarząja sie pomyłki

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: