Natalia Siwiec

  • 2012-07-23, o 11:15
  • 80
  • 30 359
  • 46
  • 64

Re: Natalia Siwiec

Trzeba przyznac ze jest śliczna ;) 

Re: Natalia Siwiec

Takie zachowanie sie bardzo dobrze sprzedaje. Ona to wie, wie jak ma zrobić szum w okol siebie żeby wszystkie obiektywy byly skierowne na nią i z tego korzysta. i jej sie to opłaca.  Jako kobieta jest bardzo piękna i w zasadzie ona naprawde w każdej stylizacji wygląda dobrze. a jej charakteru oceniac nie bede bo przed kamerami nawet najwiekszy smutas i wiecznie niezdaowolony czlowiek (o ile wymaga tego sytuacja) potrafi zmienic sie w super zabawnego krola imprezy. No taka prawda niestety;)

Re: Natalia Siwiec

Przed operacjami była bardzo ładną dziewczyną. Teraz moim zdaniem jest za bardzo "zrobiona". Ale ważne, że jej się podoba.

Re: Natalia Siwiec

zwykla pusta dziunia

Re: Natalia Siwiec

Ona tak się zachowuje, bo takie zachowanie się sprzedaje. Zarabia na tym po prostu :) 

2015-07-31 01:53:16 autor Paulina12345

jakby ucięła sobie ręke też by sie sprzedało ale czy to oznacza ze ma to zrobic bo jej zapłacą ? chyba ma mózg i powinna go czasem uzywać a nie sie sprzedawać jak zwykła .......

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Natalia Siwiec

Najlepiej jest oceniać kogoś, kogo się nie zna :) Nazywać pustą dziunią, lalunią. To jest dopiero dorosłe zachowanie, gratuluję.

glonojad, tyle w temacie

Re: Natalia Siwiec

Nie mogę na nią patrzeć, irytuje mnie

Re: Natalia Siwiec

każdy ma o niej pewnie swoje zdanie, ale prawda jest taka że w tym zawodzie "nie ważne czy dobrze czy źle, ważne by mówili"- a o niej mówią ciągle :D

Re: Natalia Siwiec

Obojętna jest mi ta kobieta
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: