Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

  • 2013-02-18, o 18:08
  • 36
  • 18 962
  • 31
  • 32

Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

Witam,
Czytałam na ten temat bardzo różne opinie (w internecie), dlatego zapytam wprost: jaki jest Waszym zdaniem najlepszy krem regeneracyjny do twarzy dla mężczyzn po 30 roku życia? Chodzi o taki, który zapobiega tworzeniu się zmarszczek i ewentualnie je redukuje, dobrze nawilża skórę twarzy, taki uniwersalny. Pytam o jakość a nie o cenę, ta nie ma w tym wypadku znaczenia. Będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie i sugestie.
Laurenka

Re: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

Według mnie kobieta i mężczyzna starzeją się w podobnym wieku i szczerze mówiąc wydaje mi się, że jakiś mocniejszy krem nadał by sie i dla mężczyzn :)

Re: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

    według mnie krem do twarzy dla męzczyzn czy kobiet co to za różnica wszyscy się starzejemy ,choć faceci fakt mają o 20 do 30 % grubszą skórę wiec ten proces u nich zachodzi wolniej. przede wszystkim wazne jest żeby nie trzymać się wytycznych odnośnie wieku , bo kobieta która ma 25 lat może potrzebawać wiecej nawilżenia niz kobieta mająca 30 lat , ważne są indywidualne potrzeby naszej skóry i skład kremu a nie cyferka podana na kremie.

 

   istotne jest równiez to żeby po 2 -3 opakowaniach zmieniać krem bo skóra się wtedy przyzwyczaja do tych składników i juz tak na nie nie reaguje a poza tym skóra potrzebuje nowych substancji, które byłyby składnikami innego kremu (dlatego dobrze jest uzywać kremów nie z tej samej serii) .potem znów powrócić do danego kremu ,ja mam swoje dwa ulubione kremy i uzywam ich na przemian co dwa opakowania.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

    według mnie krem do twarzy dla męzczyzn czy kobiet co to za różnica wszyscy się starzejemy ,choć faceci fakt mają o 20 do 30 % grubszą skórę wiec ten proces u nich zachodzi wolniej. przede wszystkim wazne jest żeby nie trzymać się wytycznych odnośnie wieku , bo kobieta która ma 25 lat może potrzebawać wiecej nawilżenia niz kobieta mająca 30 lat , ważne są indywidualne potrzeby naszej skóry i skład kremu a nie cyferka podana na kremie.

 

   istotne jest równiez to żeby po 2 -3 opakowaniach zmieniać krem bo skóra się wtedy przyzwyczaja do tych składników i juz tak na nie nie reaguje a poza tym skóra potrzebuje nowych substancji, które byłyby składnikami innego kremu (dlatego dobrze jest uzywać kremów nie z tej samej serii) .potem znów powrócić do danego kremu ,ja mam swoje dwa ulubione kremy i uzywam ich na przemian co dwa opakowania.

2015-08-03 18:44:55 autor monika212121

Świetnie wytłumaczyłaś to zagadnienie. Dokładnie to samo uważam ;)

Re: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

najlepsze są kremy Nivea dla mężczyzn

Re: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

Właśnie nie, sama parafina i parabeny. Prędzej to spowoduje jeszcze gorsze rzeczy niż pomoże.

Krem kremem, można tonizować twarz i smarować jakimś lekkim odżywczym bez chemii, ale bardziej tu pomoże zmiana diety, smarowanie kremami UV podczas bycia na słońcu, picie dużej ilości wody i rezygnacja z tanich żeli pod prysznic, takich wysuszających skórę.

Re: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

    według mnie krem do twarzy dla męzczyzn czy kobiet co to za różnica wszyscy się starzejemy ,choć faceci fakt mają o 20 do 30 % grubszą skórę wiec ten proces u nich zachodzi wolniej. przede wszystkim wazne jest żeby nie trzymać się wytycznych odnośnie wieku , bo kobieta która ma 25 lat może potrzebawać wiecej nawilżenia niz kobieta mająca 30 lat , ważne są indywidualne potrzeby naszej skóry i skład kremu a nie cyferka podana na kremie.

 

   istotne jest równiez to żeby po 2 -3 opakowaniach zmieniać krem bo skóra się wtedy przyzwyczaja do tych składników i juz tak na nie nie reaguje a poza tym skóra potrzebuje nowych substancji, które byłyby składnikami innego kremu (dlatego dobrze jest uzywać kremów nie z tej samej serii) .potem znów powrócić do danego kremu ,ja mam swoje dwa ulubione kremy i uzywam ich na przemian co dwa opakowania.

2015-08-03 18:44:55 autor monika212121

również zgadzam się z Moniką

Re: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

nivea

Re: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

takie same jak dla kobiet

Re: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

Olejek arganowy

Re: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn 30+

Olejowanie twarzy moze pomoze

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: