Nakładanie podkładu

  • 2011-06-23, o 16:04
  • 89
  • 33 320
  • 35
  • 55

Re: Nakładanie podkładu

Dziewczyny, tak zachwalacie pędzle do podkładu, że mam zamiar skusić się na takowy już niedługo. Tylko zastanawiam się jaki rozmiar sobie kupić. Myślę o pędzlach z Hakuro a wybór w sklepiku jest spory, więc teraz mam dylemat który zamówić. Czy jeśli się ma duży, to nie jest on przypadkiem mniej dokładny np. w okolicach nosa czy oczu? Mam nadzieję, że coś doradzicie

Mademoiselle

Re: Nakładanie podkładu

ja Ci polecam taki jaki mam czyli H50S jest mniejszy od H50 ale jak dla mnie idealny. Dociera i w okolice oczu, i nosa a na reszcie twarzy szybko działa. Wydaje sie byc taki w sam raz ale to tylko moje zdanie

Re: Nakładanie podkładu

ja też używam, że jest taki najbardziej optymalny. A jeszcze pojawiąs ię nowe pędzle MAestro - podobne do Hakuro - więc jakby co możesz sie wstryzmac;p

Re: Nakładanie podkładu

Dziewczyny a co sadzicie o tym sposobie? nakladania podkladu gabeczka beauty blender?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Nakładanie podkładu

Jasne, ze mozna wiedziec Mam kilka podkladow, bo ciagle szukam tego najlepszego dla mnie. Otoz ten, ktory zaprzyjaznil sie z gabeczka to Inglot Cream Foundation - podklad rownowazacy. Mam tez Revlon Color stay i Soraya Make up sceniczny, ale te nakladalam do tej pory tylko palcami. Inglot naprawde mnie pozytywnie zaskoczyl po zmienie z palcow na gabeczke
A ten w musie to Mat\'Morphose z L\'oreal - polecam, ja jestem zadowolona.
Max Factor nie probowalam, ale skoro polecasz to z pewnoscia skusze sie na niego jak skoncze choc jeden z moich aktualnych podkladow Pozdrawiam!

mademoiselle

A z jakiej firmy gabeczke polecasz? i mozesz cos wiecej napisac o tym podkladzie mat-mORPHOSE Loreal? czym go nakladasz i jaki odcien posiadasz?
Dziewczyny a jakies macie inne sposoby nakladania podkladu mineralnego niz pedzlem?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Nakładanie podkładu

Nie jestem specjalistką od gąbeczek i to moja pierwsza próba, więc nie inwestowałam dużych pieniędzy i kupiłam w Rossmanie opakowanie z firmy "for your Beauty" (6 gąbeczek) i po prostu spróbowałam - nawilżoną w wodzie gąbeczką wklepywałam podkład i byłam/jestem bardzo zadowolona. Ale to sprawdza się przy płynnych podkładach. Nie wiem jak z moim Lorealem, bo to taki kremowy mus (kolor 200 Beige Apricot), więc tu palce spisują się bardzo dobrze. Jestem z niego zadowolona (w uczuciu przy nakładaniu wyczuwa się dodatek czegoś silikonopodobnego, ale mnie to nie przeszkadza, bo nie widzę żeby zatykał pory, po prostu je wygładza)

Mademoiselle

Re: Nakładanie podkładu

Ja oststnio zakupilam pedzel superrr mieciutki delikatny z Sephora Proffesionnal nr 45 swietnie nadaje sie do nakladania podkladu mineralnego jak i plynnego naprawde super delikatny wlosie nie wypada

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Nakładanie podkładu

Ja mam beauty blender i nie wyobrazam sobie aplikacji czym innym .... mam pedzelków wiele do podkładów różniastych ale beauty blendera nic nie pobija.. idealnie spaja podkład ze skóra nakładam nim i korektor i róz w kremie czy w musie i podkład .....sa tansze odpowiedniki tych gąbeczek i też słyszałam bardzo pozytywne opinie tylko ze nie wiem czy sa dostepne w polsce ;/
koszt ich w angli wynasi po przeliczeniu około 23 zł jesli zmasakruje mojego blendera zakupie ten tanszy odpowiednik żadnym pedzlem nie uzyskałam tego efektu jak tą gąbeczka i polecam ja bardzo .... jesli chodzi o cene to przegięcie moim zdaniem za kawałek gąbki płacic 80 zł z tego co pamietam..... to przesada .....ale mysle ze patrzac na efekty to warto zainwestowac w taka gąbeczke

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nakładanie podkładu

To z czego ta gabeczka-beauty blender jest skoro kosztuje 80 zl? trzeba znalesc jakis tanszy odpowiednik jej

Nie jestem specjalistką od gąbeczek i to moja pierwsza próba, więc nie inwestowałam dużych pieniędzy i kupiłam w Rossmanie opakowanie z firmy "for your Beauty" (6 gąbeczek) i po prostu spróbowałam - nawilżoną w wodzie gąbeczką wklepywałam podkład i byłam/jestem bardzo zadowolona. Ale to sprawdza się przy płynnych podkładach. Nie wiem jak z moim Lorealem, bo to taki kremowy mus (kolor 200 Beige Apricot), więc tu palce spisują się bardzo dobrze. Jestem z niego zadowolona (w uczuciu przy nakładaniu wyczuwa się dodatek czegoś silikonopodobnego, ale mnie to nie przeszkadza, bo nie widzę żeby zatykał pory, po prostu je wygładza)

mademoiselle

Piszesz ze posiadasz Loreal matMorphose odcien (200 Beige Apricot nie jest on za ciemny? jak np.uzywasz colorstay to ktory odcien?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Nakładanie podkładu

beauty blender jest zwykła gąbeczką ale, jest niesamowicie mieciutki i milutki w użyciu .... ma malutkie porki ,i przez to wydaje mi sie dobrze rozprowadza podkład równomiernie i zespaja niesamowicie naturalnie ze skórą ......czemu taka cena ???nie mam pojecia wydaje mi sie ze koszt takiej gąbeczki nie przekracza 10 zł za produkcje, napewno nie przepkracza ale, ze wzgledu na rozgłos i marke jak to zawssze..... i sam fakt ze wielkie gwiazdy sa nia malowane to dlatego taka cena ..... jak dla mnie nie rozsadna jedni mowia ze starcza na bardzoooo długo nawet około roku jedni ze wazna jest przez 3 miesiace codziennego uzywania , a jeszcze jedni ze do czasu kiedy straci swoja forme czyli elastycznosc.....ale znalazłam tanszy odpowiednik na polskie w przeliczeniu z funta jest to około 23 zł wiec brzmi lepiej niz 80 zł ale MAC posiada równiez w swojej ofercie podobne gąbeczki ale nie szukałam opini na jego temat ..... ale wiem napewno ze ciezko było by mi powrócic do aplikacji pedzlem podkładu czy korektora ;/ i zrezygnowac z tak idealnie nałozonego podkładu i naturalnego wygladu ..... pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: