Nakładanie podkładu

  • 2011-06-23, o 16:04
  • 89
  • 33 256
  • 35
  • 55

Re: Nakładanie podkładu

A ja kupilam sobie ostatnio gabeczki do nakladania podkladu i nigdy nie pomyslalabym, ze bede tak zadowolona. Chcialam przetestowac jakosc nakladania oraz czy jest roznica w efekcie koncowym i jak dla mnie ogromna! Gabeczke lekko sie zwilza a potem naklada na nia troche podkladu i wklepuje (nigdy nie rozciera!). Buzia jest lepiej zmatowiona i wyglada super! To dobry sposob na plynne podklady, bo takie w musie nakladam palcami

Mademoiselle

Re: Nakładanie podkładu

Nakładam tym pędzlem podkład płynny, ale nie jest on gęsty, dokładnie to Max Factor lasting performance;) jestem przeszczęśliwa, bo to mój ulubiony podkład a teraz wygląda na mojej twarzy jeszcze lepiej:)
gąbeczek tez wcześniej próbowałam i również byłam zadowolona, jednak właśnie dużo zależy od rodzaju podkładu.
Pytanie:) lepszy waszym zdaniem na lato jest podkład w musie czy mineralny?
Mineralnego nigdy nie miałam, a w musie kiedyś dawno i pamiętam że był on taki leciutki i miły, jak chmurka:) Mademoiselle, jakiego używasz jeśli można wiedzieć?;)

Re: Nakładanie podkładu

Jasne, ze mozna wiedziec Mam kilka podkladow, bo ciagle szukam tego najlepszego dla mnie. Otoz ten, ktory zaprzyjaznil sie z gabeczka to Inglot Cream Foundation - podklad rownowazacy. Mam tez Revlon Color stay i Soraya Make up sceniczny, ale te nakladalam do tej pory tylko palcami. Inglot naprawde mnie pozytywnie zaskoczyl po zmienie z palcow na gabeczke
A ten w musie to Mat\'Morphose z L\'oreal - polecam, ja jestem zadowolona.
Max Factor nie probowalam, ale skoro polecasz to z pewnoscia skusze sie na niego jak skoncze choc jeden z moich aktualnych podkladow Pozdrawiam!

Mademoiselle

Re: Nakładanie podkładu

Cóż ja bym na lato polecała raczej mus, ale naprawdę nie jest to reguła ponieważ ten bezwodny podkład z paese w zasadzie nawet nie jest typowym musem choć na pewno bardziej go przypomina niż płybby podkład bo z płynnoscią to on nie ma nic wspólnego. Jak juz gdzieś na forum pisałam mega kryje a jest bardzo lekki, na najwiekszym upale nic mi się z nim nie dzieje, nie spływa. Jedyne co to ostatnio zmieniłam na troche ciemniejszy z uwagi na opalenizne ;p

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Nakładanie podkładu

Ja najchętniej używam teraz kremu z podkładem 2w1 z Pharmaceris:) jest bardzo lekki a skóra wygląda bardzo ładnie:) z opaloną skórą raczej nie mam problemów, bo rzadko się opalam, raczej tylko na urlopie:) ale nawet jak posmaruje się samoopalaczem to nie odznacza się nic:)
dzięki Dziewczyny za odpowiedzi!:)

Re: Nakładanie podkładu

Nie ma sprawy ;*
heheh no opalenizne raczej nie postrzegam w kryteriach "problemu" bo kocham się opalać
Dopóki byłam delikatnie opalona nie zmieniałam koloru podkładu, ale teraz jestem (jak na mnie) opalona dość mocno samą buźke też mam solidnie opaloną ;p

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Nakładanie podkładu

To może ja sie wypowiem na temat tych dwóch pędzli -języczkowych i tzw flat topów mam i jeden i drugi i dużo bardziej wole ten płaski ja mam hakuro H50S i jest swietny używam go do Revlonu Colorstay ale przy innych też sie super sprawdza! Nie wiem jak to jest ale jak używam tego pędzle to żadna sucha skórka mi sie nie odznacza, nic nie przeszkadza, podkład idealnie sie rozprowadza, wyrównuje. Kiedyś nakładałam podkład palcami, potem pędzlem jezyczkowym ale najbardziej lubie ta metodę:) Szybko, ładnie i milusio Wg mnie najlepiej dobrac dla siebie swoj sposób bo kazdy jest inny mi np. wydaje sie że pedzel języczkowy zostawia smugi ale gdbym bardziej sie przyłozyła to doszłabym do precyzji, palcami mi sie wydaje dłużej a ktoś inny powie że właśnie to najszybszy sposób. Jedno jest pewne warto próbować bo jak sie okazuje efekty mogą być zadziwiające...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nakładanie podkładu

hmm... kusisz Marzenko Chyba zdecyduję się na ten pędzel z hakuro, który zachwalasz Nawet jeśli nie sprawdzi się przy paese to na pewno przy jakimś innym

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Nakładanie podkładu

Jest dokładnie tak jak pisze Marzena:)
ja mam większego brata H50S - H50 i jak się nim nałoży podkład to normalnie aż skóra wygląda jakby była rozświetlona i błyskawicznie świeża:D nie wiem co w tym jest ale efekt jest genialny:) a teraz testuje obok mojego ulubionego Max Factora podkład z Vichy Area Teint pure i też jest super efekt z tym podkładem:)
kupiłam pare dni temu w inglocie pędzelek języczkowy ale jeszcze go nie użyłam:P bo tak lubię mojego Hakuro ^^

Re: Nakładanie podkładu

ciesze sie że sie sprawdza- ja ciagle jestem nim zachwycona teraz prawie nie używam podkladu bo moja buzia wygląda ładnie a poza tym pogoda nie rozpieszcza ale mysle że jak lato sie skończy to znów powróce do niego a jak podkład to nakładany tylko i wyłącznie pędzlem Hakuro

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: