Najlepszy tusz z Catrice

  • 2015-09-06, o 12:12
  • 43
  • 22 646
  • 25
  • 35

Najlepszy tusz z Catrice

Polecicie dobry tusz z Catrice? Zależy mi na efekcie pogrubienia wydłużenia i uniesienia. Czyli  efekt w stylu sztucznych rzęs.  

Re: Najlepszy tusz z Catrice

Nie używałam żadnych tuszy Catrice, więc niestety nie pomogę :)

Re: Najlepszy tusz z Catrice

ja z kolei zastanawiam sie nad tuszem z Essence - I Love Extreme Crazy Volume Mascara - Maskara pogrubiająca wersja z silikonową szczoteczką ,kosztuje 12 zł za 12 ml , ma wiele pozytywnych opinii tylko ciekawi mnie po ilu tygodniach wysycha.

Re: Najlepszy tusz z Catrice

Musi być akurat Catrice? :)

Re: Najlepszy tusz z Catrice

Jasne, że nie musi:) Zależy mi na efekcie sztucznych rzęs. Znam już MF FLE, ale..... ostatnio mi nie odpowiada i nie wiem dlaczego. PArę lat temu to był mój ideał, a teraz nie wiem czy się zepsuł...... nie daje mi takiefo efektu jaki dawał. Mam swoje ukochane tusze z Eveline, które dają efekt o mały kroczek od efektu sztucznych rzęs, ale wiadomo, że chciałoby się coś noweho przetestować.

Kiedyś słyszałam o jakimś tuszu z Catrice, który daja podobny efekt do sztucznych rzęs. 

Re: Najlepszy tusz z Catrice

Perła jakie sa Twoje ukochane tusze z eveline ? i co dla mnie wazne po ilu tygodniach wysychają ?

Re: Najlepszy tusz z Catrice

Volume Celebrity i Volumix Fiberlast srebrna wersja wydłużająca, bo jest jeszcze złota pogrubiająca. Ja ich używam do końca opakowania. I ciekawe jest to, że jak jest już mniej tego tuszu po jakichś 2,3 miesiącach to one jeszcze piękniej malują. Efekt wow. JEden tusz starcza mi tak na około 5,6 miesięcy. Dodam jeszcze, że rzęsy mam dugie i cienkie. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy tusz z Catrice

volume celebrity

Re: Najlepszy tusz z Catrice

nie rozumiem stwierdzenia starcza na 5 czy 6 miesiecy ,ja sobie nie wyobrażam zęby uzywac jednego tuszy przez 5 miesięcy przecież to niehigieniczne, tysz wyrzucam po 3 miesiącach używania

Re: Najlepszy tusz z Catrice

Ja używam tuszu z Lovely

Re: Najlepszy tusz z Catrice

Volume Celebrity
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: