Najlepszy pędzel do podkładu ???

  • 2015-09-02, o 15:23
  • 54
  • 19 063
  • 27
  • 41

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

Mało osób go kupuje, bo jest droższy to fakt, i naturalne włosie jest trudniejsze w pielęgnacji. Druga sprawa, że przy nieumiejętnym stempelkowaniu różnica między zwykłym flat-topem jest znikoma.

 

Ale przy nauczeniu się stempelkowania na flattopie, warto mieć skunksa z prostych powodów - lepszego krycia przy mniejszej ilości podkładu, bo te dłuższe włoski "wpychają" podkład w pory i zaglębienia a krótsze wyrównują ładnie powierzchnię skóry i to działa. :)

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

ten skunks z zoevy jest cały syntetyczny dlatego własnie się nad nim głeboko zastanawiam choć nie przecze myślałam też nad skunksem z nanshy który również jak wiadomo jest syntetyczny , włosie z tego co juz sie naczytałam z opinii dziewczyn mają bardzo podobne i miękkie wiec tym bardziej nie wiem na który sie jeszcze zdecyduje. choć wiele osób krytykowało że taki rodzaj pędzla robi smugi .

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

riley skoro tak piszesz to moze warto mieć taki pędzel w swojej kolekcji ,jakiego skunksa używasz lub polecasz w takim razie ?

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

riley skoro tak piszesz to moze warto mieć taki pędzel w swojej kolekcji ,jakiego skunksa używasz lub polecasz w takim razie ?

2015-09-03 12:27:21 autor MałgosiaGosia

 

Uzywam 125 od Zoevy i jest to sympatyczny pędzel. Różnica raptem 20zł więcej niż duży flat-top od Hakuro.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

właśnie weszłam na stronke z tymi pędzlami i zaciekawil mnie jeszcze model 122 niby skunks ale jakis taki dziwny, jest mniejszy od 125 co mi bardziej chyba by odpowiadało bo 125 wydaje mi sie że nie dotrze za bardzo w niektóre okolice .

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

122 od Zoevy jest do różu w kremie. Mam go i jest zbyt mały by nakładać nim podkład :) do róży kremowych jest idealny.

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

ja nie mam jeszcze ani jednego pędzla z zoevy ale za kilka dni planuje zakup dwóch pędzli

dla mnie Hakuro rządzi :)

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

Ja mam Hakuro h50 i jest naprawdę świetny. Używam go od.. od dawna :D i nie traci włosia, świetnie spełnia swoje zadanie, nie robi smug, idealnie "wciska" podkład w twarz i dobrze utrwala oudrem. Polecam. :-)

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

ja mam hakuro 50 i 50 s i kiedys byłam z nich zadowolona natomiast dzisiaj jak mam porownanie z nanshy lub kavai to one wygrywają z hakuro jesli chodzi i miękkość włosia.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: