Najlepszy eyeliner

  • 2015-04-09, o 16:24
  • 77
  • 24 455
  • 43
  • 54

mi też lepiej pracuje się pisakiem ;)

Re: Najlepszy eyeliner

z maybelline w słoiczku

Re: Najlepszy eyeliner

Ja tez przede wszystkim pisak ale ostatnio kupiłam pędzelek do eyelinera i tez bardzo fajnie się nim maluje :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy eyeliner

Ja uwielbiam żelowy, do tego jakiś dobry pędzelek.

Re: Najlepszy eyeliner

Ja wczęsniej używałam tych w pisaku, ale kolor nie byl dla mnie wystarczająco mocny, teraz jestem fakną żelowych.

Re: Najlepszy eyeliner

Obecnie dla mnie najlepszy jest Maybelline żelowy eyeliner w słoiczku. Ma bardzo fajną konsystencję, nie odbija się na górnej powiece, spokojnie kreska wytrzymuje cały dzień bez żadnych uszkodzeń. Myślałam, że ciężko będzie schodził przy demakijażu przez to,że jest taki wytrzymały, ale spokojnie bez problemu zmywa się ;)

 

Re: Najlepszy eyeliner

jeżeli masz problemy zacznij od pisaka ;) potem w płynie ;)

Re: Najlepszy eyeliner

Ja jakieś 3 tygodnie temu kupiłam pierwszy w życiu pisak z Mayballine i się rozczarowałam bo gąbeczka na samym początku zrobiła się okropna i chyba raczej nigdy nie wrócę do pisaka, chyba że możecie jakiś fajny polecić ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Najlepszy eyeliner

Zgadzam się z poprzedniczkami :) najlepszy jest Maybeline :)

Re: Najlepszy eyeliner

Pierre Rene żelowy eyeliner jest fantastyczny. Czerń głęboka, trzyma się bardzo długo i nie kruszy się. Tylko ten pędzelek składany to kicha, lepiej kupić sobie w artystycznym jakiś 00 za góra cztery złote i można ostre kreski malować. 8)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: