Najlepszy Puder Brazujacy najladniejNajnaturalniejWygladajac

• 2011-06-08, o 22:31
  • 36
  • 6 033
  • 20
  • 29

Najlepszy Puder Brazujacy najladniejNajnaturalniejWygladajac

Witajcie dziewczyny jaki polecicie puder brazujacy ktory nada ladny naturalny odcien naturalny ?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepszy Puder Brazujacy najladniejNajnaturalniejWyglad

Ja polecam Gosh - mi najbardziej odpowiada

A jaki on pozostawia odcien na skorze?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

taki orzechowy

Moim ukochanym bronzerem jest paradoksalnie róż;p Estee Lauder seria natural Cheek Color w odcieniu Sepia Passion-20. Ma przepiękny brązowy (absolutnie nie pomarańczowy) odcień przy czym jest na tyle subtelny że wygląda zdrowo i naturalnie no i nie posiada żadnych drobinek co tez jest jego dużą zaletą w moim odczuciu:) Jest też niesamowicie wydajny mam go od dawna a nie widzę żeby cokolwiek ubyło.Jesli natomiast chodzi o puder z drobinkami bardzo lubię produkt Vipery- puder sypki ze złotymi drobinkami. Jest delikatny i naprawdę prześliczny:)

Mi ostatnio przypasował bronzer z Loreal Glam bronze duo z tego względu że może mieć różne odcienie ciemniejszy, średni bądź jasny z tego względu że są tam 2 kolory i mogę je stosować razem lub osobno.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

A wczoraj właśnie gdzies go obczajałam ;p fajnie i ciekawie wygląda. Ma dużo drobinek? czy jest bardziej satynowy?

Jak dla mnie jest bardziej satynowy a nawet jeśli są jakieś drobinki to na twarzy ich nie widać. Nadaje ładny kolor ale nie bije po oczach błyskiem. I przy okazji ładnie pachnie co mnie dziwi bo z reguły albo nie pachną albo jakoś dziwnie je czuć.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Masz rację - niektóre kosmetyki, pomimo tego, że są świeże - mają specyficzny zapach.;/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy Puder Brazujacy najladniejNajnaturalniejWygladajac

ja bardzo lubie kobo i bahama mama

Re: Najlepszy Puder Brazujacy najladniejNajnaturalniejWygladajac

kobo godny uwagi