Najlepsze pomadki NUDE

  • 2011-05-23, o 01:23
  • 64
  • 45 332
  • 32
  • 39

Najlepsze pomadki NUDE

Dziewczyny jakiej firmy pomadke nude mozecie polecic? Ja jedna juz mam ulubiona ,ale czekam na propozycje do nstepnych testow
A wiec moja obecie ulubiona to GOSH velvet Touch nr 146:
-slicznie bardzo naturalnie wyglada soczyscie Szklano1 nie tandetnie ,jak w niektorych pomadkach nude..

-dosyc trwala

-nie wysusza ust nawilza odzywia

-nie robia sie takie biale paseczki ,jak czesto to sie zdarza w niektorych pomadkach(takie biale na ustach slady jakby,wiecie co mam na mysli nie wyglada to estetycznie,jak pomadka schodzi i zostaja takie jakby biale paseczki

-cena okolo 7 euro

A swoja droga szkoda ze LadyMakeUp nie ma w sklepiku wiekszy wybor pomadek NUDE

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepsze pomadki NUDE

trudno jest polecac komus odcien nude biorac pod uwage to jak trudno taka pomadke dobrac samemu do siebie (na kazdej urodzie kolory wygladaja inaczej, niektore w pomadce wygladaja szalowo, niektore jak trup) jeszcze rowniez duzo zalezy of tego jak definiujesz slowo \'nude\' bo dla jednych to odcienie zblizone do koloru skory a dla niektorych do naturalnego koloru ust...

osobiscie wytestowalam juz duzo pomadek min. airy fairy (ktora na mnie nie jest ani troche nude - jest poprostu rozowa), teraz czaje sie na nyxy(circe, honey itp...), slyszalam tez ze essence (chyba) \'nude on nude\' jest fajna ale nigdzie nie moge jej znalezc ;(

ostatnio nacielam sie na rimmel \'spotlight beige\', kolorek przecudny w opakowaniu, konsystencja super nawilzajaca itp, ale przy mojej karnacji zupelnie beznadziejnie wygladala, uzylam raz i czeka az ktos ja moze przygarnie,.. (wstawie w tym tyg zdjecia do wymianki) rimmel ma z tej serii jeszcze jedna nudziarska \'nude delight\' moze na nia sie skusze jesli na tamta uda mi sie wymienic z kims...

ps!! cudowana ta kolekcja gosha, albo mi sie wydaje albo u nas jej nie ma ;(

Re: Najlepsze pomadki NUDE

natalusia371- w moim mniemaniu NUDE- to dla mnie odcien pomadki w odcieniu cappucino,bezu..jak dla mnie i takie lubie ,a ta kolekcja nie wiem czy jest w Pl.Ja widzialm ja tylko na necie na aukcji , cudowna jest
Dziewczyny mam pytanko spojrzcie na ta kolekcje GOSHA (cienie) jak nazwiecie ten kolor??(pierwszy od aplikatora z lewej strony)

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Moją ulubioną pomadką w kolorze "nude" (jak dla mnie to jasne, cieliste kolory, również wpadające w lekki róż ) jest Bell i Flormar a ta kolekcja z Gosh\'a jest ogólnie dostępna, mogę ją zamówić (nie robiłam tego wcześniej bo Gosh jest dość drogi). Ten cień to dla mnie lekka brzoskwinia/pomarańczo to są cienie matowe o ile nie mylę się, bardzo fajna kolekcja

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Ze swojej strony polecam SEPHORA Lip Attitude Glamour- niestety nie widzę na niej żadnego numerka ale to taki klasyczny odcień nude-raczej beżowy.Kosztuje jakoś 32zł ale można trafić na promocję co jakiś czas-ostatnio udało mi się ją kupić za połowę ceny;) Uwielbiam ją za naturalny wygląd,piękny zapach i imponującą trwałość. To moja absolutna faworytka;p
Pomadka z NYX-a circe z kolei nie sprawdziła się u mnie;/ może to ze względu na to że potrzebuję pomadek nawilżających a ta bezlitośnie podkreśla suche skórki i na moich ustach wygląda tak sztucznie jak to tylko możliwe;/ Aczkolwiek są osoby u których się ona sprawdza,więc to zapewne kwestia tego jakie kto ma usta:)
Lubię jeszcze pomadki z vipery z serii Just Lips ale nie wiem czy jest tam jakiś odcień nude bo ja kupuję akurat różową. Estee lauder też ma świetne i trwałe pomadki ale niestety już o wiele wiele droższe;/

PS na awatarze mam pomalowane usta tą pomadką z sephory,wiem że słabo widać ale może chociaż troszkę da się zauważyć jej kolor;)

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Widać, widać piękne beżowe usteczka ;p nigdy nie miałam tej pomadki z Sephory, zawsze mi się jakoś za droga wydawała ;p ale jak będę kiedyś miała potrzebę to się skuszę

Re: Najlepsze pomadki NUDE

warto śledzić ich promocje;) raz się kiedyś zdarzyło że sprzedawali je po 8zł;p zniknęły oczywiście bardzo szybko a ja cieszyłam się jak dziecko bo udało mi się kupić cztery w cenie jednej:)

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Jeśli miałabym zaliczyć do kategorii NUDE którąś z moich pomadek, to myślę że byłaby to Rimmel 070 airy fairy. Ona jest dość jasna, taka beżowo-różowa. Kiedyś miałam dwie bardzo fajne pomadki z AVON Ultra Colour Rich w kolorach Frozen Rose i Cappuccino. Obie uwielbiałam. Cappuccin była chyba bardziej NUDE.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze pomadki NUDE

dzis dostalam paczke z allegro a w niej NYX w odcieniach:

REA ( kremowy ciemny nude wpadajacy w braz, bardzo elegancka, widze ja na wielkie wyjscia do malej czarnej i cat-linera - minimalistyczny styl typu snob dla osob ktore boja sie czerwieni oraz do biura i garsonki ale troche w stylu sexi, jesli kojarzycie o co chodzi )


oraz PURE NUDE(nowosc NYX na 2011 rok, dosc jasny nude z wyraznym pododcieniem brzoskwini, ale nie pomaranczowy, lekko rozowawy ) propozycja zdecydowanie na codzien, do pracy, szkoly, bardzo delikatny kolorek, wedlug mnie rowniez super do mocniej podkreslonych kolorem oczu - zdecydowanie wiosenno-letni, nie jest to typ nude do czarnego smoky, ale co komu pasuje )

Re: Najlepsze pomadki NUDE

polecam rowniez blyszczyk NYXa (ten typ mega shine- one sa kremowe, bez drobinek) w odcieniu NATURAL -jest to typowy kolor \'moje wlasne usta, tylko ladniejsze\' )))
również błyszczyk stay glossy RIMMELa (niestety odcień mi się zmazał z opakowania )

kolejny odcień ( o bardzo przyjemnej, bogatej konsystencji, która się super rozprowadza) jest też RIMMEL - pomadka w odcieniu spotlight beige

Re: Najlepsze pomadki NUDE

dla osób poszukujących perłowego wykończenia polecam AVON cappuccino lub oriflame seductive nude (podstawowa tania seria, nie wiem czy te kolory są ciągle dostępne)


swatche

1.stay glossy RIMMEL 2. NYX natural 3. Oriflame seductive nude 4. AVON cappuccino 5. RIMMEL spotlight beige

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: