Najlepsze pomadki NUDE

  • 2011-05-23, o 01:23
  • 64
  • 45 334
  • 32
  • 39

Re: Najlepsze pomadki NUDE

To ja tak z innej beczki, szalenie mi sie podobaja kolorki na ustach, ale sama nie mogę sie przekonać, zawsze jak pomeluję usta, nawet delikatnym kolorkiem mam wrażenie, że wyglądam śmiesznie, a poza tym cały czas myślę o tym, że mam coś na ustach i wręcz mi to przeszkadza. Tylko zimą używam pomadki ochronnej i to jest jedyna pomadka, którą toleruje.

Dziwna jestem...

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Wcale, nie dziwna, ja też tak mam
Kiedy użyję jakiegoś bardziej intensywnego koloru na usta to mam wrażenie, że na mojej twarzy widać tylko wielkie USTA.

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Lubię Latte cream z Avonu - klasyczną ultracolour rich i fajna jest też Wibo eliksir chyba nr 06

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Rimmel 14 - taka - http://www.makeupandmacaroons.com/2011/ ... ck-in.html

ammb

To forum wywołuje u mnie niezdrowe potrzeby zakupowe Sliczny kolor

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze pomadki NUDE

nie do końca przemawia do mnie taki kolor moze tez dlatego ze po prostu zwyczajnie bym w nim wyglądała trupio

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Dlatego najlepsza pomadka nude to taka, jaką dziewczyny określają mianem MLBB (My Lips But Better), czyli szukać w kolorze swoich ust. Od siebie polecę 02 od Golden Rose Velvet Matte.

Re: Najlepsze pomadki NUDE

To ja mam tak z pomadką nivea vitamin shake.  

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Dlatego najlepsza pomadka nude to taka, jaką dziewczyny określają mianem MLBB (My Lips But Better), czyli szukać w kolorze swoich ust. Od siebie polecę 02 od Golden Rose Velvet Matte.

2015-09-04 12:15:20 autor riley

 

tez mam 02 - sliczny kolor

Re: Najlepsze pomadki NUDE

golden rose numerem 1

Nie lubię takich odcieni
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: