Najlepsze pomadki NUDE

  • 2011-05-23, o 01:23
  • 64
  • 45 326
  • 32
  • 39

Re: Najlepsze pomadki NUDE

aaaaa! co masz na malym pazurku! mów natychmiast! mam nadzieję, że to lakier- bo takiego szukam! ale znając moje szczęście to naklejka:(

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Najlepsze pomadki NUDE

picja to naklejka \'niestety albo stety\' znajdziesz o nich nowy post w dziale z pazurami

Re: Najlepsze pomadki NUDE

[quote="natalusia371":v7yjdk52]dzis dostalam paczke z allegro a w niej NYX w odcieniach:

REA ( kremowy ciemny nude wpadajacy w braz, bardzo elegancka, widze ja na wielkie wyjscia do malej czarnej i cat-linera - minimalistyczny styl typu snob dla osob ktore boja sie czerwieni oraz do biura i garsonki ale troche w stylu sexi, jesli kojarzycie o co chodzi )

[attachment=2:v7yjdk52]DSCF4882 (Kopiowanie) (2).JPG[/attachment:v7yjdk52]
[attachment=1:v7yjdk52]DSCF4879 (Kopiowanie) (2).JPG[/attachment:v7yjdk52]

oraz PURE NUDE(nowosc NYX na 2011 rok, dosc jasny nude z wyraznym pododcieniem brzoskwini, ale nie pomaranczowy, lekko rozowawy ) propozycja zdecydowanie na codzien, do pracy, szkoly, bardzo delikatny kolorek, wedlug mnie rowniez super do mocniej podkreslonych kolorem oczu - zdecydowanie wiosenno-letni, nie jest to typ nude do czarnego smoky, ale co komu pasuje )
[attachment=0:v7yjdk52]DSCF4898 (Kopiowanie).JPG[/attachment:v7yjdk52][/quote:v7yjdk52]
Sliczny ten odcien Rea ale chyba go nie ma w sklepie u naszej LadyMakeUp?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepsze pomadki NUDE

w zimnym świetle więcej w nim brązu/szarego/taupe
rea to ta ostatnia



jesli chodzi o NYX na allegro polecam użytkownika Hemakshi

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Ten odcien Rea tak jakby mi wpadal w jagodke ,ale to moze tylko zludzenie?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepsze pomadki NUDE

zaletą tej pomadki jest właśnie to ze jej kolor jest (inaczej tego nazwać nie umiem) \'nijaki\'. dziwnie to brzmi ale kolor jest naprawde piękny, taupe z pododcieniami szarego, brązu, nude. Myślę że przy odpowiednim swietle widac we niej tez odrobine jagódkowych tonów

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Naprawde bardzo ciekawy odcien ta Rea

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Hej, mogę Ci polecić pomadkę REVLON MATTE 001 nude attitude, jest matowa kryjąca i wygląda jak podkład na ustach.Zaletą jej jest to, że nie ma nachalnego zapachu i nie wysusza ust.Z pewnością jeśli chcesz mieć dużo połysku to należy na nią położyć bezbarwny błyszczyk, ja używam tego z Avonu glazewear sparkle dazzling daimond.

Re: Najlepsze pomadki NUDE

golden rose ultra rich color lipstic

wystepuja w 3 wersjach:
metallic and pearly
high color and creamy
shimmering and brillant

ja mam tę 2 w kolorze 41...troszke źle wybrałam odcień- bo jest ciepły- wpada leciutko w beż a nie w fiolet czy szarosc jak lubię, ale i tak ja uwielbiam

witamina e, nawilzenie maslem shea, trwałośc

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Najlepsze pomadki NUDE

Gosh jest super. uwielbiam ta firme

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: