Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWARZY

  • 2011-08-25, o 02:41
  • 45
  • 22 000
  • 23
  • 37

Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWARZY

Dziewczyny tym razem rozswietllacze do twarzy ,ale takie ktore wygladaja na twarzy ladnie nie jak "halooo wlasnie nalozylam rozswietlacz"
J aod siebie moge taki polecici ktory spelnia te kryteria ladnie naturalnie rozswietla nie tandetnie to rozswietlacz z The body Shop.,kosztuje on jakies 15 e,"Nie polecany jest on osobom posiadającym podskórne grudki, pryszcze i inne nierówności skóry (mika osiada na nich i owe defekty podkreślaa" ,ale w bardzo malej ilosci mozna uzyc A Wy macie jakies swoje typy?moze zancie jakis rozswietlacz ktory wygladza, nie podresla nie wbija sie w niedoskonalosci?(pory,grudki)?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWAR

hmmm, ja uzywam do tego celu czasem lekko perłowych cieni, bo jeszcze nie spotkałam się z rozświetlaczem, ktory byłby taki baardzo naturalny, a kremowych produktów moja tłusta skora nie akceptuje

fajny rozświetlacz ma collection2000 (ten z kwiatkami tłoczonymi) jednak jedynie ten odcień użyty jako tło jest subtelny (jest to rozowy połysk), kwiatki są juz bardziej brokatowe.

Na wymiance mam delikatny rozświetlacz z essence, jest piękny, natomiast ma drobinki (nie zaden duzy brokat ale jednak) a wymieniam go bo uzywam tego collection2000 i to i tak sporadycznie w dni \'suchej cery\' gdyz na codzien nie uzywam rozswietlacza (tłuszcz własny heheheh)

Re: Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWAR

ja polecam puder rozswietlający z sensique ma minimalne drobinki ale to nie brokat, cera wygląda swiezo i promiennie:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWAR

AMC White Highlighting Powder z Inglota ktos widział? jestem ciekawa jak to wygląda a żywo

jeszcze jest coś takiego jak AMC Face and Body Illuminator produkt o żelowej konsystencji, 2 pierwsze kolory wydają się delikatniusie

Re: Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWAR

A ja mam pytanie, znacie jakiś rozświetlacz nie opalizujący na złoto/ nie zawierający złotych drobinek tylko np srebrne?
Kompletnie źle się czuję w złotawym mam cere naczynkową skłonną do zaczerwienień i wolałabym coś srebrnego niż złoto.
Aiszka czy ten rozświetlacz co prezentujesz jest złotawy? wiem, że zdjęcie może przekłamywać a wygląda bardzo zachęcająco

pozdrawiam, Anka

Re: Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWAR

mam na wymianę rozświetlacz właśnie z białymi/srebrnymi drobinami, zapraszam na priv

Re: Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWAR

Hej dzięki ale po 1 ja nie mam nic na wymianę bo wszystkie swoje kosmetyki lubię i używam, a po 2 jeśli to ten z essence co wstawiłaś w wymiankach to faktycznie wygląda zachęcająco ale niestety jestem starawa i mam natręctwa w stylu Monka i nie użyję nic czego sama nie kupiłam w sklepie, więc przepraszam i dziękuję za dobre chęci

pozdrawiam, Anka

Re: Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWAR

nie szkodzi, trudno w takim razie nie wiem co polecić, a ten rozświetlacz to była limitowana edycja ale może w jakichś zacofanych Naturach będzie się dało go jeszcze odszukać na wyprzedaży, powodzenia!

Re: Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWARZY

ładnie wygląda

Re: Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWARZY

Uwielbiam rozświetlacz z MUA, jednak on jest widoczny na skórze. Daje piękną taflę na policzku w lekko różowym odcieniu. Lubię też MUR Golden Lights, który jest z kolei zloty.

Re: Najlepsze ,najladniej wygladajace- ROZSWIETLACZE DO TWARZY

Nigdy sie nie malowałam ale planuje chociaż lekko zacząć i nie wiem jaki rozświetlacz wybrac i dlatego chciałam zapytac czy lepiej probować i uczyć sie używać tanich a potem przejść do jakiś lepszych  ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: