Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

  • 2016-03-14, o 20:21
  • 234
  • 97 394
  • 172
  • 165

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Kiedyś uwielbiałam Semilaca ale niestety mnie uczulil... teraz pracuję w większości na Indigo. Mogę również polecić Chiodo - podobnie cenowo do Semilaca, troszkę gęstsze i też fajne kolorki (można znaleźć kilka odpowiedników semi). Jeśli chodzi o Indigo to jestem zakochana w bazie proteinowej <3 no i wiadomo jeśli wyższa półka cenowa to gelish i shellac ;)

2016-10-17 01:25:59 autor Martyneczka

 

Martyneczka, a jak zdejmuje Ci się Chiodo? Spiłowujesz czy pod acetonem Ci schodzi? U mnie sprawdzało się jedynie piłowanie - aceton niestety nie chciał mi zmiększyć tych hybryd. 

2016-10-20 08:14:27 autor iv90

Kochana, Chiodo pro soft pięknie się odmaczają. Te Chiodo pro niestety trzeba piłować :(

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Kiedyś uwielbiałam Semilaca ale niestety mnie uczulil... teraz pracuję w większości na Indigo. Mogę również polecić Chiodo - podobnie cenowo do Semilaca, troszkę gęstsze i też fajne kolorki (można znaleźć kilka odpowiedników semi). Jeśli chodzi o Indigo to jestem zakochana w bazie proteinowej <3 no i wiadomo jeśli wyższa półka cenowa to gelish i shellac ;)

2016-10-17 01:25:59 autor Martyneczka

a jakie byyły objawy uczulenia ??

2016-10-19 07:25:22 autor amelia90

Strasznie piekły i bolały mnie palce, skóra schodziła z okolic paznokci płatami a rany, które przez to się tworzyły nie bardzo chciały się goić.. Plus do tego onycholiza.. wstyd było gdziekolwiek ręce pokazac.. a początku nie wiedzialam, że to od lakieru ale pewnym momencie zdjelam hybrydę i stan się poprawial. zaczęłam szukać w necie podobnych przypadków i okazalo się, że osób z takim problemem jest bardzo dużo. Po jakimś czasie jak już praktycznie rany się wygoily to znowu pomalowałam i znowu było to samo więc juz byłam pewna, ze to Semilac (Używałam tylko ich produktów). Na szczęście oddali mi pieniadze za wszystkie lakiery, które miałam

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

U mnie nic sie nie działo po Semilacu :) jak najbardziej każdemu polecam:)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

U mnie nic sie nie działo po Semilacu :) jak najbardziej każdemu polecam:)

2016-10-20 23:32:41 autor sansi

Mi tak samo:)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Zdecydowanie Neo Nail:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

U mnie pierwsze skrzypce grają lakiery z Em Nail- na zalączonym obrazku rózne odcienie czerwieni. To mój ulubiony kolor, dlatego bardzo często gości na moich paznokciach. A lakiery- trwałe i łatwe w nakładaniu/ ściąganiu.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Zdecydowanie Neo Nail:)

2016-10-22 19:08:59 autor alamak

Dokładnie!

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Na rynku nie istnieje żaden produkt kosmetyczny, który dałby gwarancję niewystąpienia niepożądanej reakcji. Kwestia alergii zależy od różnych czynników np. od przygotowania płytki, higieny narzędzi, prawidłowej aplikacji produktu i jego utwardzenia oraz ewentualnych skłonności Klienta do uczuleń. Wszytskie nasze produkty posiadają Certyfikaty Bezpieczeństwa oraz Dermatestu.

W razie pytań - chętnie pomogę, 

Online Ekspert marki Semilac

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

U mnie pierwsze skrzypce grają lakiery z Em Nail- na zalączonym obrazku rózne odcienie czerwieni. To mój ulubiony kolor, dlatego bardzo często gości na moich paznokciach. A lakiery- trwałe i łatwe w nakładaniu/ ściąganiu.

2016-10-24 22:47:13 autor agacia

 piękne te kolory są

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Semilac albo Neo Nail

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: