Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

  • 2016-03-14, o 20:21
  • 234
  • 97 415
  • 172
  • 165

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

semilac jest chyba najpewniejszy

Zgadzam się z poprzedniczkami. Sama przetestowałam semilaca i jestem bardzo zadowolona zarówno z kolorów, jak i dłgości utrzymywania się efektu na paznokciach.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

eee tam, a ja się nie zgodzę. Strasznie się popsuły. Szybciej mi teraz odpadały. I to nie odpryskiwały tylko odpadały jednym płatem. Nie wiem czym to mogło być spowodowane bo robię hybrydy cały czas tak samo. Próbowałam też innych lakierów i przy nich nie występował ten problem. Aktualnie zostałam przy Makear bo te najdłużej się trzymały według mnie

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

też ostatnio miałam taką sytuację że semilaki schodziły po jakiś 6 dniach. Po wykluczeniu opcji zużycia żatówek w lampie też kupiłam top, bazę i jeden lakier z makear, pomalowałam i paznokcie mam już 2 tyg. Także już na dobre powoli będę przechodziła na nie bo nie ma sensu malować paznokci co tydzień.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

akaśka89 sama robisz hybrydy? :-)

Indigo! Totalnie niespotykane kolory i jakoś też super

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ja używam Neonail - mają duży wybór pastelek (beży i róży), które uwielbiam! :) Poza tym dużo instrukcji na yt mają, więc można sobie popróbować nowych stylizacji. :)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ostatnio pojawiły się nowe lakiery hybrydowe - Thermo Color. Powiem, że jeszcze nigdy nie widziałem, by jakikolwiek lakier zmieniał kolor pod wpływem temperatury :) Można je znaleźć na usunięto reklamę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Jestem wierną semilacowi:)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Neonail przecież tez ma dobre hybrydki

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: